Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Black Clover

veletler için mangaka saniyenin onda birinde tüm ağır topları leyla durumuna soktu ya hala ordayım ve o bölümlerden sonra fazla ilerleyemediydim
Sonra karakterleri fazla hızlı işliyor ilerde uzun soluklu seriye dönüşürse burdan fazla eleştiri yer yemelide.
Fena da değildi böyle serilere lazım manga evreni. Umarım uzun soluklu olur.
Oralar daha ekşın olmayan eski yerler. Veletler ile oyun oynuyorlardı:D Yoksa o ağır topların ciddileşmeleri fena. Seri ivme yakaladı son 15-20 bölüm epey costu. Gitgide güzelleşmeye başladı, o başlardaki toyluğunu atıyor üzerinden.

@Akagami Shanks

Hocam buradan bakabilirsin çıkış tarihlerine. http://mangafox.me/manga/black_clover/

Bu bölüm tempo iyice yükseldi, dehşet bir sürpriz çıktı ortaya:eek:

Licht reisin adamlarından, üçüncü gözlerden biri Vetto ortaya çıktı birdenbire. Bu çok sürpriz oldu. Beyaz gecenin şeytan gözlerinden bir üçüncü göz. Bu adamların mana'sı büyü şövalyeleri kaptanlarından bile yüksek:oleyo: Vetto umutsuzluğu temsil ediyordu ve durum tam olarak umutsuzluğa dönüşmek üzere ama kısmet.

60 küsur bölümdür gerçek halini göremediğimiz tek boğa olan Gray bu bölüm itibariyle göründü. Aslında üçbeş gördükte dönüşüm yeteneği sebebiyle hep başkası olarak görüyorduk. Mana'sı bitince gerçek hali ortaya çıktı. Beklenmedik biri çıktı ama.

60 küsur bölümdür gerçek halini göremediğimiz tek boğa olan Gray bu bölüm itibariyle göründü. Aslında üçbeş gördükte dönüşüm yeteneği sebebiyle hep başkası olarak görüyorduk. Mana'sı bitince gerçek hali ortaya çıktı. Beklenmedik biri çıktı ama.

Kız olmasını beklemiyordum. En azından ayna adamın kardeşi gibi biri çıksaydı kardeş meraklısı adamla sevgili olurlardı ne güzel. :D

Kız olmasını beklemiyordum. En azından ayna adamın kardeşi gibi biri çıksaydı kardeş meraklısı adamla sevgili olurlardı ne güzel. :D
Bende iri kıyım biri beklerdim ama güzelde oldu. Sevimli bişey çıktı:p Ama ayna adam bakmaz. Hemen iyileşmek için kız kardeşinden manevi destek almaya başladı resmine bakarak. Şu kız kardeş muhabbeti cidden güldürüyor:D

Bende iri kıyım biri beklerdim ama güzelde oldu. Sevimli bişey çıktı:p Ama ayna adam bakmaz. Hemen iyileşmek için kız kardeşinden manevi destek almaya başladı resmine bakarak. Şu kız kardeş muhabbeti cidden güldürüyor:D
İşte o yüzden benzeseydi diyorum ya. Takıntılı adamın takıntısı iki katına çıksa nasıl olurdu acaba? :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık