Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Black Clover

Seriyi çerezlik olarak değerlendirmek istiyorum sonra aklıma şu geliyor :(
Çerezlik tanımının karşılığı bence bu seri. Bunun animesini hakikaten severek izliyorum. Samimi geliyor bana. Yer yer bunaltıyor ama müzikleri falan da çok iyi. Asta'nın bağırmaları bir noktada beynim tarafından görmezden gelinmeye başladı, fark edemediğim için rahatsız olmuyorum.

Ama Asta tam bir chad.

Çerezlik tanımının karşılığı bence bu seri. Bunun animesini hakikaten severek izliyorum. Samimi geliyor bana. Yer yer bunaltıyor ama müzikleri falan da çok iyi. Asta'nın bağırmaları bir noktada beynim tarafından görmezden gelinmeye başladı, fark edemediğim için rahatsız olmuyorum.

Ama Asta tam bir chad.

Bir tık deneyesim geldi bak şimdi. Hem zaten 100 kusur bölüm vakit öldürürüz :sapkali: Sabaody arcı izliyordum düşün artık :D

Terbiyesiz mangaka yuno'yu harcadı resmen sen herife tek yedirt sonra asta herifi yensin güc farkı cok acıldı. :of:
Asta tüm arkın kilit adamı, iblisleri yenmenin tek yolu Asta, başka yolu yok. Bize bu gösteriliyor. Yuno gölgede kalmadı, oyun dışı kaldı resmen. Bu noktada Yuno'ya da bir iblis gerek.

Asta'nın Anti Büyü iblisi de en güçlü iblis belki de. Gücünün azıcık bir kısmını, azıcık bir süreliğine Asta'ya verdi ve savaş bitti.

Bu şeytanların yüzde yüzlük güçleri muhtemelen bambaşka bir seviyede falan olacak. Ayrıca Zeno gizli final arcının bossu olacak gibime de gelmiyor değil. Tabii o sırada çoktan Dark Triad o kapıyı açıp daha güçlü bir şeytanı çıkarmazsa.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık