Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Biliyor muydunuz?

Şu anlık iki sene önce sadece luffy’nin haki kullandığını biliyoruz. Yoksa başka karakterlerin de haki kullandığına dair bir sürü teori falan var. Buraya milleti bilgilendirmek için onaylanmış,kaynağı olan, tartışmaya açık olmayan ve kesin bilgiler atılıyor genellikle o yüzden kaynak istemiştim.

Haki kullandığı falan yok ya yaygın teorilerden gaza gelindi büyük ihtimal. Haki kullandığı falan gösterilseydi kartına da yazılırdı kullandı diye.
Bu dünyada demiri kesebilen aynı zamanda hiçbirseyi kesemeyen kılıç ustaları vardır.
Mr1 vs zoro ilk zoro kullandı.

Bu dünyada demiri kesebilen aynı zamanda hiçbirseyi kesemeyen kılıç ustaları vardır.
Mr1 vs zoro ilk zoro kullandı.
Don krieg'in zırhı da çelikten yapılmaydı ve luffy o zırhı parçalıyor o zaman senin dediğine göre yine ilk luffy kullanıyor. Ben manga tarafından onaylanmış bir bilgiden bahsediyorum. Tayfada zaman atlamasından önce ilk haki kullanan kişi luffy'dir o da kral hakisi.

Don krieg'in zırhı da çelikten yapılmaydı ve luffy o zırhı parçalıyor o zaman senin dediğine göre yine ilk luffy kullanıyor. Ben manga tarafından onaylanmış bir bilgiden bahsediyorum. Tayfada zaman atlamasından önce ilk haki kullanan kişi luffy'dir o da kral hakisi.
Manga tarafından onaylanmış diyorsan olabilir.

Hacım burası biliyor muydunuz konusu wadatsumi’nin ağırlığını bilseydim onu yazardım:D

Luffy ilk sabody öncesi kullanmıştı diye biliyorum
Benim anlamadığım zoro ne zaman kullanmış hemde luffy’den önce:bilmem:
Arkadaşlar sadece sezi
Alabastada Luffy baygınlıktan ayılıyor ve şu taraftan timsah kokusu alıyorum diyor, robinle croconun indigi merdiveni gösteriyor.
Balıkadam adasında vahşi hayvan kokusu alarak çamur abiyi yakalıyorlar, adam hakisini vahsi hayvan kokusu alma ile tanımlamış.
121. Bölüm civarı idi ,bence ilk orda gözlem hakisi kullanıyor.
Youtube 'Lufy wakes up & starts searching for crocodile' yazarak bir videoya ulaşabilirsiniz .

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık