Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Koca Ana Teorisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Stark

Tayfası acayip gerçekten inkar edilemez,dediklerin mantıklı geldi bana olabiliritesi yüksek.

Lethargica

Güzel teori ama öyle bi asit salgılamasıyla yediği her kimse ölmesi gerekir..Yok eğer OP şartlarında yediklerine zarar vermiyorsa bu asit, dövüşlerde pek işe yaramayacak bi güç gibi..

Bi de ankette oy kullanmadım, orta yollu bi seçenek olsa iyi olurmuş.( tutabilitesi var gibisinden)

Ben büyüyüp,küçülmesini sağlayan bir meyve bekliyorum.Bu kadar büyük olmasının nedeni dediğim meyveye bağlıyorum.
Ama senin teori de çok göze çarpan bir teori yani E.Oda göze batan şeyleri gerçeğe yansıtmıyor büyük oranda.
Olsa güzel ve çok güçlü olurdu bence.

Bigmamın canavar ordusu diye bahsediyor güzel teori
Aslında teorimin çıkış noktasının bir yönüde bu canavar ordusu ki baktığımızda tüm adamlarını meyve yeme ihtimali yada canavar soyu ihtimalindense bence bigmamın kendi ordusunu mutasyonla canavarlaştırma ihtimali daha yüksek gibi.

Tamago mutasyona uğramış karakterler arasında sayıyorsan o uzun bacak kabilesinden.
Ayrıca diğer karakterleri de farklı farklı kabilelerden insanlar olarak görüyorum. Bu Klan,Kabile olaylarına girmeye başladı E.Oda.
D.'ler de kabile olarak sayarsak eğer bütün kabileler birleşip D.'leri yok etmiş gibi bir teori'de atabiliriz tabi.
Moria çok farklı bir karakter mesela.
Doflamingo'yu da Tamago'nun kabilesinden çıkmasını umuyorum onun da bacakları uzun biliyorsunuz ki...

Lethargica

@Jacques Bi de Sanji'nin Enies Lobby Treninde dümdüz ettiği uzun boxcu vardı.

Yanındaki adamlar mutasyona uğramış diyemezsin. Baron Tamago için "uzun bacak kavminden" denildi.
Hem bir sürü değişik yerde bir sürü tip, canlı gördük. O yüzden adamlarının tiplerinin böyle garip olması bana pek şaşırtıcı gelmedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık