Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Koca Ana Teorisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar günler önce yazdığım bir teorim vardı hazır manga çıkmayacak bu haftada ilerde belli olacak bir özellik üzerine bir teori ürettim ben yaptım şaşılacak bir durum yok inanmayanlar var biliyorum ama.Şimdi bu bigmama adını verdiğimiz kadın yonkou yani 4 büyük korsandan biri öyle boş biri olmadığı bulunduğu konumdan belli ve meyve özelliği de etkileyici ve şaşırtıcı birşey olmalı yanlışmıyım(evet diyenler:artiz:)
Bakıyoruz bigmam şeker sevdasından ve heyecanından midesindeki asitleri bile durduramaz olmuş.
Kadın bu heyecanını adamlarıyla paylaşıyor aslında kötü bir niyeti yok(bu muhabet seviyeleşsizleşti ben gidiyorum)
Teorim burda başladı işte ben diyorum ki bu bigmama aslında adamlarını yedikten sonra bir şekilde mutasyona uğramış canlılar şeklinde kusuyor yanındaki adamlara baktığımızda hepsi mutasyona uğramış tuhaf canlılar öyle değiller mi öyleler tabiki bakalım.
İşte baron tomago.
Yani önce yutan bigmam aslında daha güçlü bir şekilde mutasyon yeteneği ile tekrar kusuyor adamlarını böylece.
Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda.
yorumları bekliyorum.

buslu

Güzel teoriymis mantıklı geldş ozaman vucudunada bakarsak kendi savas gucu yok

demiştim daha önce böyle bir şey çıkar gibi. Diğer yerdeki yazımın aynısı

daha önce paylaşan olmamış ama CooL reyiz bu konuda güzel bir teori atmış ortaya.

Adamını nasıl yediğini yada nasıl birisini yediğini bilmiyoruz ama yemeden önce ağzından salyalar ( büyük ihtimal asitli ) akıyordu. Belki wapolun meyveye benzer ama daha upgradeli bir versiyonu olmuş olabilir. Yani yiyor yerken isterse şekil veriyor istemezse eritiyordur vücudunda belki.

Bide tayfasıda dikkat çekmeyecek gibi değil gördüğümüz kadarıyla tamago & pekomsu boşverin. Ama Bobbin ilede 3 gözlü hatun yan yana gelmesi değişik belki tayfasına kendisi şekil veriyor.

O kız sadece 3 gözlü değil gibi her tarafından gözler çıkıyor bence özellikle o yanındaki sümük gibi şeye bakarsanız onun üstündede bir göz var gibi.

Tayfasında bir gariplik ortada ama bunu birini yiyip de bir yerlerinden daha güçlü çıkartarak oluşturduğunu düşünmüyorum açıkçası. Daha farklı bir şey olmasını beklerim çünkü zaten wapol'da buna benzer bir şey gördük kendini tekrar etmemeli bence oda-sensei.

Bon Voyage

Yapma dostum yapma bunu. Tam kendime aşık olunacak karakter bulmuşum sende onu bir bakıma kusmuk yaptın. Buna mide mi, kalp mi dayanır. Seni lanetliyorum. ( :p )
Yaratıcı bir fikir ve iyi sallamışsın ama İnşallah tutmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık