Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazbıyık Korsanları vs. Marineford Denizciler

Savaşı hangi taraf kanazır?

• Kullanılan toplam oy
    214
Nasıl bir mantık o dediğin ? Garpın hain olup Pedofili Rocinin hain olmadığını yorumladığın gibi bir mantık mi ?
Garp'a hain demedim. Öyle görünüyor dedim. Sonradan gelen değişik yorumlar üzerine de bu şekilde yorumlamayı bıraktım.
Da senle de tartışılmıyor be. Azıcık sıkışında Rosinante'ye olmayan suçlar uyduruyorsun falan filan. Daha başlamadan sıkışmak nedir?

Rosinante'ye pedofili demek benden çıkacak iş değil. He evet süper ama mantık değil.
Ben bu dediklerine niye celalleneyim yahu anca alaya alıyorum.
Yalnız bu dediklerinden bile anlıyoruz ki mantık yürütmek sahiden Velet işi değil.
Yürüttüğün mantık benim işim değil evet.Rociye hain değil deyip Garpa hain demek nasıl bir beynin tezahürüdür onu da sen düşün.Tabi mantık yürüteceğim diye yakmamışsan.Biraz hasar var gibi tabi ama düzelir rahat ol.

Yürüttüğün mantık benim işim değil evet.Rociye hain değil deyip Garpa hain demek nasıl bir beynin tezahürüdür onu da sen düşün.Tabi mantık yürüteceğim diye yakmamışsan.Biraz hasar var gibi tabi ama düzelir rahat ol.
Ahahahahaha. Ben de diyorum bu celallenmek lafı nereden çıktı?
Sakin ol şampiyon. Velet en son böyle coştuğunda Killer smile yemek zorunda kaldıydı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık