Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazbıyık Korsanları vs. Denizciler (Güncel)

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    72
Kurallar :

- Beyazsakal'ı zirve döneminde baz alın.

- Ace Thatch Teach (Meyvesiz) ayrıca Beyazsakal Müttefikleri savaşa dahildir.

- Denizcilere 2 yıl sonraki haliyle Sengoku'da dahildir.

- Shichibukai'ler Marineford Savaşında olduğu gibi tam gücüyle aktif olarak gönüllü olarak savaşmayacaklardır.

- Weewil ve Buggy Shichibukai'lere dahil değildir.

Beyazsakal Korsanları :

Beyazsakal (Zirve)

Marco

Ace

Jozu

Thatch

Teach (Meyvesiz)

Vista

Ve geride kalan Beyazsakal Tümenleri , Tümen Komutanları , Müttefik Korsanlar

Denizciler :

Akainu (Filo Amirali)

Kizaru

Fujitora

Ryokugyu

Sengoku (2 yıl sonraki hali.)

Ve Shichibukai'ler , Denizci kuvvetleri

Savaş Yeri :

Savaş Marineford Adasında olacaktır.

Shichi'ler hiç karışmazsa WB tarafı alır. Marineford'dan çok daha farklı çünkü. WB Zirve iken Akainu'yu falan yamultur. Ace falan da var. Teach'de yami var mı yoksa hiç bir meyve yokken mi?Gerçi hiç meyvesi yokken de yeterince iş yapar.

Shichi'ler hiç karışmazsa WB tarafı alır. Marineford'dan çok daha farklı çünkü. WB Zirve iken Akainu'yu falan yamultur. Ace falan da var. Teach'de yami var mı yoksa hiç bir meyve yokken mi?Gerçi hiç meyvesi yokken de yeterince iş yapar.
Teach'in meyvesiz olduğunu belirttim. Shichibukailer'de işte Marineford savaşını ne kadar ciddiye aldıysa o kadar ciddiye alıcaklar bu savaşı

Amaç var mı? Birini kurtarma dertleri yoksa zirve whitebeard yıkar orayı. Marinelerin böyle bi savaşa girecek cesaretleri olduğunu da sanmıyorum. Akainu hariç herkes kaçar ordan.

Beyazsakal zirve 1.5 Amiral etsin. Karşıda Fujitora, Ryokugyu, Sengoku olsun.
Bir tarafta Akainu, Kizaru ve Shichibukai üyeleri var. Diğer tarafta ise WB ekibi.
Oda böyle bir sahne çizmiş:
Bu da var:

WB tarafı süper ama rahat bir Denizci galibiyeti bekliyorum. Yalnız Shanks'ın Kaido'yu aldığı bu forumda WB tarafı alır çıkar. :)

Genel bir yorum yapmak istiyorum. Eğer olursa final savaşında Luffy + Devrimciler + müttefikler bir Dünya Hükümeti etmeyecek bence. Üstün olunan bir savaştaki galibiyet bir şey ifade etmez manga dünyasında. Dünya Hükümeti de müttefik korsan bulabilir ama bu karşıya göre az olur. Bu durumda Denizcileri bir Yonko tayfası ile karşılaştırmak olası gibi değil diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Amaç var mı? Birini kurtarma dertleri yoksa zirve whitebeard yıkar orayı. Marinelerin böyle bi savaşa girecek cesaretleri olduğunu da sanmıyorum. Akainu hariç herkes kaçar ordan.
Birini kurtarmak v.b öyle bir amaç yok. Beyazsakal Denizcilere saldırıyor devirmek için yok etmek için Denizcilerde kendini savunuyor. Olay bu.

Zirve Beyazsakal kendini tutmayacaksa adaya adım atmasına gerek yok. Amiral altı kimseyi saymaya gerek yok karşıda, çil yavrusu gibi dağılırlar. Adam o kadar yaşlı, yaralı, handikaplı olduğu halde adayı yıkıyordu Akainu da durduramıyordu. WB tarafının tek yapması gereken babalığı amirallerin beklenmedik saldırılarından korumak ki Marco, Jozu, Teach, Thatch, Vista, Ace sağlam adamlar, amiralleri savunurlar en azından. Uygun bir senaryo ile babalık orayı başlarına yıkar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık