Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Beyazsakal Efsanesi (Yenilendi) (Limited Edition)

'Videolar' forumunda HitokiriBattosai tarafından 2 Şub 2017 tarihinde açılan konu

1. HitokiriBattosai (Sosyopat)
    Mesaj Sayısı 18
    Üyelik Tarihi31 Eki 2015
    Arkadaşlar bayaa bir emek harcadım ama nasıl oldu bilmiyorum bir göz atın. :sapkali:

Video spoiler içerir. (500. bölümden sonrasını izlemiş arkadaşlar için sorun yok)

Limited Edition

Son düzenleme: 20 Şub 2017
  2. Mesaj Sayısı 1,028
    Üyelik Tarihi11 Ara 2015
    Vidyo'nun başında ve yazıları okurken sesinde biraz boğukluk olmuş. Vidyo'nun sonundaki konuşman gibi daha rahat olursan daha güzel bir vidyo ortaya çıkarabilirsin. Ha birde Beyazsakalın konumu hakkında biraz daha bilgiler verebilirdin. Tayfasında nasıl güçlü adamlara hükmettiğine de değinebilirdin. Onun dışında beğendim. Eline sağlık.

3. HitokiriBattosai (Sosyopat)
    Mesaj Sayısı 18
    Üyelik Tarihi31 Eki 2015
    Yorum için teşekkürler. Sesimde bozukluk olmasının sebebi acayip hasta olmam. Beyazsakalın neden efsane olduğuyla ilgili olduğu için çokta hayat hikayesini anlatmayayım dedim.Bir dahaki videoda tavsiyelerini dikkate alacağım :respect:

4. Luffy Do it with a Don!

Luffy (Do it with a Don!)
    Mesaj Sayısı 4,326
    Üyelik Tarihi4 Ara 2015
    Beyazsakal Efsanesi adlı videoda zaten Beyazsakalın hayatını anlatman gerekir kardeşim. En baştaki One Piece'in izleyiciler arasındaki yeri önemi vb. kısmı gereksiz olmuş. İyi sayılmaz ama gene de öz güvenini ve cesaretini takdir etmek lazım. Geçmiş olsun bu arada.

5. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 15,121
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    2:10 - 2:40 arasında WB kendi konuşsaymış çok daha etkileyici olurmuş, kendin konuşmak yerine altyazı koysaydın keşke. :(

6. Edwar D. Newgate Site Yetkilisi

Edwar D. Newgate (Site Yetkilisi)
    Mesaj Sayısı 1,450
    Üyelik Tarihi4 Ara 2015
    Daha fazla ayrıntı verebilirdin ve Oyajinin kendisininde konuşması gereken kısımlar olmalıydı.Eline sağlık

7. HitokiriBattosai (Sosyopat)
    Mesaj Sayısı 18
    Üyelik Tarihi31 Eki 2015
    Tavsiye için teşekkürler birdaha daha dikkatli olacağım.

ISSE diye bir ses ayıklama programı var. Onu düşünmedim değil ama gerçekten çok emek istiyor. Malesef o kadar vaktim yok :) Bir de anime sesleri videoda olursa Toei Animation videoyu kaldırabiliyor.

Yorum için teşekkürler. Dediğim gibi kendi sesini koyarsam telif yeme olasılığım var :)

8. KeanexlLive Real Mothapuckking G's

KeanexlLive (Real Mothapuckking G's)
    Mesaj Sayısı 373
    Üyelik Tarihi12 Şub 2016
    qaweqwewq ben beyaz sakalım derken çıldırdım. Knk güzel olmuşda sesin boğuk sonrasında efenim telif yemezsin o kadar amv yapıyor adamlar bişey olmuyor kanallarına editler kötü biraz ama başlangıç için iyidir. Green Screen'in varsa arkada gösterebilirsin resimleri öndede kendin konuşursun daha çok tutar.

9. HitokiriBattosai (Sosyopat)
    Mesaj Sayısı 18
    Üyelik Tarihi31 Eki 2015
    Yorum için çok teşekkür ederim. Sesim boğuk evet haklısın hem ekipman zayıf hem benim sesim zayıf :D. Telif yiyorsun ama bir noktaya kadar izin veriyorlar, abartırsan kaldırıyorlar. Yani aslında bu videoyu atar atmaz telif geliyor çünkü youtube algılıyor kullandığın müziği ama videoyu kaldırmıyor. Bazı telif sahipleri izin vermiyor ama Toei Animation izin veriyor ki zaten işlerine de geliyor çok iyi reklam onlar için.

10. Acacia Li Xin Site Yetkilisi

Acacia (Li Xin)
    Mesaj Sayısı 2,276
    Üyelik Tarihi11 Ara 2008
    "...Ben beyazsakalım" kısmı yani ses yükseltmeye çalıştığın kısım hiç olmamış. Arada animeden karakterin sesini serpiştir vurgusu olsun. Daha etkileyici olur. Bunların dışında, sesin iyi ama anime havasında yani hikaye anlatır gibi anlatman lazım, belgesel sunar gibi değil hacı.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık