Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Berserk - Teşekkürler Kentaro Miura

Miura'nın Griffith'i son sayılara doğru seyirciye sevdireceğinden korkuyorum, şuan bile seveni olabilir fakat bahsettiğim bu değil. Gerçek anlamda iyi bir niyetle hareket etmesinden korkuyorum bu ipnenin. Ne zaman öyle hareket etse sonu kötü bitiyor.

Miura'nın Griffith'i son sayılara doğru seyirciye sevdireceğinden korkuyorum, şuan bile seveni olabilir fakat bahsettiğim bu değil. Gerçek anlamda iyi bir niyetle hareket etmesinden korkuyorum bu ipnenin. Ne zaman öyle hareket etse sonu kötü bitiyor.
Çıkıp " Olm hepsi tanrıyı öldürüp bu düzene son vermek içindi " der seri sonu, sonra parmağını çıtlatıp olan biteni geri sarar, bütün şahin takımını canlandırır ve herkes yüce şahini sevmeye devam eder :D

Üye silindi 1004

Guts, Grifiş'i kılıcına monte ettiği için Guts kahrolup ölecek mi dedin, ben mi yanlış anladım?
Evet kahrından ölecek. Yani yalan mı? Bu ikisi birbirine aşık değil mi? Garibim Casca zavallı aralarına giren kara kedi değil mi? Grif, Casca’ya ağza alınmayacak şeyler yaparken, Casca için mi üzüldü? Yoksa erkeği Grif’i başkasıyla gördüğü için mi çıldırdı Guts? Grif’le Guts aynı yolun yolcusu iğrenç tipler. Serinin sonunda umarım ikisi birden sonsuza kadar silenecek. Grif, erkeği onu takmıyor diye prensese atlamadı mı? İki iktidarsız gay bireyin birbirlerine egemen olma mücadelesi değil midir Berserk?

Boşa hayal kurmayın artık yav bu seri bitmeyecek :D Daha hala yok sonda grif iyi çıkarsa yok Guts ölecek falan abi artık umudunuzu kesme vakti geldi bence. Adam yeni mangaya başlıyor yakında anladığım kadarıyla Berserk iyice kenera atıldı artık adam pes etti en sonunda.

Evet kahrından ölecek. Yani yalan mı? Bu ikisi birbirine aşık değil mi? Garibim Casca zavallı aralarına giren kara kedi değil mi? Grif, Casca’ya ağza alınmayacak şeyler yaparken, Casca için mi üzüldü? Yoksa erkeği Grif’i başkasıyla gördüğü için mi çıldırdı Guts? Grif’le Guts aynı yolun yolcusu iğrenç tipler. Serinin sonunda umarım ikisi birden sonsuza kadar silenecek. Grif, erkeği onu takmıyor diye prensese atlamadı mı? İki iktidarsız gay bireyin birbirlerine egemen olma mücadelesi değil midir Berserk?
Olabilir ama bu zamana kadar neden yapmadılar öyleyse? Bunu da açıklayın ey ateizler!

Üye silindi 1004

Olabilir ama bu zamana kadar neden yapmadılar öyleyse? Bunu da açıklayın ey ateizler!
Yapamadıkları için bu kadar öfkeliler zaten. Guts ejderha kesen kılıçla dolaşıyor, ejderhanın olmadığı diyarda. Adam Grif’e olan arzusunu dev gibi kılınçları kaldırmaya kanalize etmiş. Öbürü desen Guts’ı yiyemediği için bir dolu masumun başını yedi, doymadı. Niye yapmadılar? Grif’in işkolik birisi ve Guts çekingen diye yapmadılar. Üstüne Casca, prenses derken olmadı. Zaten şu an Guts’ın “yaaa ben intikam istemiyorum pfffff! Grif mi?? O kim ya??? Kusura bakma çıkaramadım” tripleri bu yüzden. En büyük aşkına trip atıyor Guts. İntikam istemiyordu zaten.... Ne istediğini hepimiz biliyoruz Guts’ın!!

Hikayesine yanlış isim vermiş Mi*ra o vakit. Tentacle Kompleks falan dese daha hoş olurmuş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık