Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Berserk - Teşekkürler Kentaro Miura

Anlıyorum. Keşke öyle yapsa dostum, ömrü ve sağlığı el verecekmi seriyi bitirmesine bilmiyoruz. Yarım kalmasındansa en azından gidişatı ve sonunu ayrıntılarıyla öğrenmiş oluruz hatta önemli sahneleri çizip roman sayfalarına serpiştirebilir.
Bu seri roman olarak gelmezse ben diyorum ki bu adam kurguda tıkandığında getirmiyor bu seriye yeni bölüm başka izahi yok. Bu seri çok rahat roman olarak gelebilir çünkü kitap olacak kadar dolu bi seri. Büyük serilere sahip çizgi roman manga kitap yazarları çizerleri genel de senaryoyu hep asistanlarına verirler. Bu adam diyelim öldü gitti ama ortada hala ses seda yok asistanlarından falan o zaman deriz ki bu adam harbiden kurguda tıkanmış bunca yıldır. Çünkü farkındaysan son bölümlerde grif kısımlarında bile düz savaş görüyoruz işte grif dev tokatlıyor vb. Yani cidden bu adam sırf aklına senaryo gelmiyor diye Casca ve savaş olaylarını uzatmaya başladığını düşünüyorum.

Bölümü okurken fıstık yiyordum, Judeau'yu görünce boğazımdan geçmedi, iştahım kaçtı yeminle :(
:'(
Ayrıca...
CASCA DÖNDÜ ULAN UYUMAYIN

Az kaldı az, reyiz yüzlük ordunun ortasına girip şöyle 360 derece bir kesiş attığında görecem ben o baykuş suratlıyı. Acaba havarilerden bir kaçının ihanet etme olasılığı var mı ?

Az kaldı az, reyiz yüzlük ordunun ortasına girip şöyle 360 derece bir kesiş attığında görecem ben o baykuş suratlıyı. Acaba havarilerden bir kaçının ihanet etme olasılığı var mı ?
Grif diğer 4 havirye bile ihanet edebilir ederse şaşırmam şuan şu beyin kafalı liderleri void mi ne varya lider o havariler de. Grif ile antlaşmazlığa düşerse şaşırmam Grif çok kafasına buyruk takılıyor onun dışında bir tane kadın havari vardı. O da Guts ile ilgileniyordu hoşlanmışsa falan bakarsın kıyak geçer bizimkine ihanet etmese bile diğerlerine.

Tam istediğim gibi oldu. Serinin karanlık havası bir anda kaybolmamalı, Guts'a üzüldüm ama adam öfkelendikçe ve acı çektikçe hikaye daha iyi bir hal alıyor.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık