Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Berserk - Teşekkürler Kentaro Miura

@Shakan @Uchiha Itachi

Bunlar Zodd ile dövüşürken, Zodd bunları aynı kategoride değerlendiriyor. Kısa bir süre sonra Gutts ayrılınca kendi düelloları başlıyor.
Oradaki muhabbet; uzun kılıcın dezavantajını kullanacağını biliyor, ona göre peşin hüküm hamleler Gutts'ın aklında. Ama Grifft'i tanıdığından kazanıyor. Yani egosundan dolayı öyle bir hamle yapacağını bariz biliyor adam. Sonrasında Grifft'in acılarıları güçsüzlüğünden gelmiyor zaten, ilk yenilgisinden geliyor. @Reiper manga sayfalarını hatırlıyordur. Benim aklımda böyle kalmış.

@Shakan
O Kılıç Griffith'e girecek, başka yolu yok. Şu an şansı yok gibi duruyor ama, içindeki itten bir numaralar çıkaracaktır elbet Miura.

@Smoker
Siz niye böyle kötü kötü şeylerden bahsediyorsunuz durup dururken canım ciğerlerim?

@Shakan @Uchiha Itachi

Bunlar Zodd ile dövüşürken, Zodd bunları aynı kategoride değerlendiriyor. Kısa bir süre sonra Gutts ayrılınca kendi düelloları başlıyor.
Oradaki muhabbet; uzun kılıcın dezavantajını kullanacağını biliyor, ona göre peşin hüküm hamleler Gutts'ın aklında. Ama Grifft'i tanıdığından kazanıyor. Yani egosundan dolayı öyle bir hamle yapacağını bariz biliyor adam. Sonrasında Grifft'in acılarıları güçsüzlüğünden gelmiyor zaten, ilk yenilgisinden geliyor. @Reiper manga sayfalarını hatırlıyordur. Benim aklımda böyle kalmış.
Bak ilk karşılaştıklarında Griffith üstün. Kendin diyorsun zaten Zodd denk kabul ediyor. Nasıl oldu bu? Gutts çarpıştı, çalıştı ve o noktaya geldi. Devamında Gutts çalışmaya ve çarpışmaya yine devam ederken Griffith diplomatik işlere kafa yoruyor daha çok. Gutts gelişiyor peki ya Griffith? Sonra Gutts da onu rahatlıkla yeniyor mu? Yeniyor. Yani gelişim hızları, güçleri ortada. Sonuç da Griffithin yenilgisi. Gutts onu biliyorsa o da Guttsı biliyor. Zaten sonrasında da devam ediyor Gutts gelişmeye. Herif insan haliyle muazzam işler başardı. İnsan hallerini karşılaştırman üzerine söylüyorum. Gerisi başka hikaye.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 3, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık