Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Bentham

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 100 88.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 13 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    113

_Roi_

Bon Kurei bi bayram gibi bişeymiş ismi partneri olmadığı için Mr2 Bon Kurei.Yani bayan partner ismide almış bizim okama

Yonkou-Sh4nks

Hakkatten adam gibi adam ama bence ölmedi . Luffy e o kadar yardımından sonra bence ölmesi büyük ayıp olur :))

Bu adamın ölme ihtimali %1 bile değil bence, Magellen zehiriyle vurmadıki ölsün sadece yumrukladı magellan her dokunduğunuda zehirleyen biri değil Lufy,e bu kadar yardım eden birisinin ölme ihtimali yok magellanın çok kötü şekilde yenildiği söyleniyordu Bon Kurei
bu sayede rahatca kaçmışdır hapishaneden ilerde kesinlikle Lufy,nin karşısına çıkacak bu sefer lufy yardım edecek bırakmayacak arkadaşını ilerde kesinlikle görücez ölme ihtimali sıfır %1 bile değil kesinlikle yaşıyor
biran senaryo senden çıkıyor sandım hoca.

Shiro!!

ilk başlar da hiç sevmiyordum ama Impel down dan sonra baya sevdim
adam kral ya luffy için yaptıkları filan
inş. ölmemiştir

baba_38

benim tahminim olmek uzere iken karasakal gelip müdürü öldürmüştür yoksa karasakal o mahkumları birbiriyle dövüştürmek için önce müdürü yenmesi gerekir tahminim oda o ara sıyırmıştır birisinin kılığına girerek :)

kesinlikle bon kurei,sabo ve moria 3 nünde yaşadığını düşünüyorum.ilerde tekrar görücez.(moria yı görmesekte olur aslında:D)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık