Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Benn Beckman

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 202 94.8%
  • Sevmem.

Kullanılan: 11 5.2%

• Kullanılan toplam oy
    213
Ben bu adamı Shanks'tan daha çok merak ediyorum.Karizma olduğu bir gerçek ama yine de Mf de Kizaru'yu yusuflattığını düşünmüyorum.Tabii o sahnede Kizaru'nun dengiymiş gibi gözüktüğü için amiral seviyesinde çıkar umarım.

Serideki rolü de muamma.Sessiz,etrafa cool bakışlar atan bir abimiz ama tam anlamıyla nasıl bir karakterde gözükücek acaba.Bir de gücü var tabii.Saf güç+iki tür haki de master olmasını isterim ama bu adamın güçlerini Oda kimin karşısında göstericek ? Shiryu karşısında olucağını sanmıyorum Pizarro olabilir diye düşünüyorum.

Mf'deki hemen her şey aldanmaca. Bir amiral kadar güçlü olmasını bekliyorum. Luffy ve Zoro bile seviye olarak amirale çok uzakta değiller. Yılların Beckman'ı amiral seviyesi çıkmazsa ayıp olur. Merakla bekliyoruz.

One Piece'de beni ilk etkileyen karakterdir kendisi. Şeklini MF'de ayrı bir şekilde yine koymuştur. Anime'de sesi, manga'da çizimi bir başka güzel. "Şahaser."

İyiki kılıcı yokmuş. :D Çok güçlü çıkacak. Katakuri'den önceki favorimdi.:D İşlenmeye başladığı zaman yine öne geçebilir. Ayrı bir havası var Beckman'ın da.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık