Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Benn Beckman

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 198 94.7%
  • Sevmem.

Kullanılan: 11 5.3%

• Kullanılan toplam oy
    209
Shanks da Beckman da çok sağlam karakterler ama KF sınırları içinde fanları yüzünden büyük balon olarak görüyorum ikiliyi. 5-10 kişi dese kişisel yorum deyip geçeceğiz ama büyük bir çoğunluk var bu ikiliyi mevkidaşlarından çok ileride gören.
Sonuna kadar katılıyorum. Shanks'a boşluk bırakarak Balon yazdığım için yıldırma yemiştim. Yine yazasım olursa yine yazarım çünkü Balon :) Ben, Beckman'i en güçlü sağ kol olarak bekliyorum ama.. bunun başlıca sebebi Yonko ödülleri tanıtılırken Tayfanın ödüllerine ve dengeli olduğuna yapılan vurgu. Shanksı en güçsüz Yonko Beckman'i de en güçlü sağ kol olarak görüyorum ama hiçbir zaman bir sağ kolun diğerine çok üstün olduğunu düşünmedim. Yonkolarda da durum böyle.. serinin dinamiklerine ters bir kere..

Marcoyu o kadar savunurum Amiral ayarı hiç demedim, diğer sağ kollardan açık ara farkla güçlü hiç demedim. Marco, King ve Queen'i 2v1 döverken King'i savundum dedim. Marco bunlarla 2v1 atacak güçte falan değil o zamanlar bile deniliyordu Newgate'in sağ kolunun farkı diye.. dedim alakası yok Marco çok yorgun meyvesi sayesinde tutuyor kaybedecek dedim ve evet kaybetti aynı adamlar Marco en güçsüz, Marco çok güçsüz moduna girdi yine sinirlerim bozuldu xd neyse yapacak bir şey yok. Dünü unutup bugün yorum yapan çok.

Sonuna kadar katılıyorum. Shanks'a boşluk bırakarak Balon yazdığım için yıldırma yemiştim. Yine yazasım olursa yine yazarım çünkü Balon :) Ben, Beckman'i en güçlü sağ kol olarak bekliyorum ama.. bunun başlıca sebebi Yonko ödülleri tanıtılırken Tayfanın ödüllerine ve dengeli olduğuna yapılan vurgu. Shanksı en güçsüz Yonko Beckman'i de en güçlü sağ kol olarak görüyorum ama hiçbir zaman bir sağ kolun diğerine çok üstün olduğunu düşünmedim. Yonkolarda da durum böyle.. serinin dinamiklerine ters bir kere..

Marcoyu o kadar savunurum Amiral ayarı hiç demedim, diğer sağ kollardan açık ara farkla güçlü hiç demedim. Marco, King ve Queen'i 2v1 döverken King'i savundum dedim. Marco bunlarla 2v1 atacak güçte falan değil o zamanlar bile deniliyordu Newgate'in sağ kolunun farkı diye.. dedim alakası yok Marco çok yorgun meyvesi sayesinde tutuyor kaybedecek dedim ve evet kaybetti aynı adamlar Marco en güçsüz, Marco çok güçsüz moduna girdi yine sinirlerim bozuldu xd neyse yapacak bir şey yok. Dünü unutup bugün yorum yapan çok.
Aynı konudaki bir mesajımı beğenirken ötekine kızgın surat attığında sebebin Marco olduğunu anlamıştım. Tiksav seni severim, bu yüzden Marco'yu eleştireceğim her yazımda sana okumaman için not düşeceğim.

Aynı konudaki bir mesajımı beğenirken ötekine kızgın surat attığında sebebin Marco olduğunu anlamıştım. Tiksav seni severim, bu yüzden Marco'yu eleştireceğim her yazımda sana okumaman için not düşeceğim.
Marco hiçbir zaman balon olmadı en güçsüz de görebilirsin. Featsiz Beckman'e balon de sen. Kizaru korktu mitiyle adamı Yonko ilan ettiler. Ne yorumlar gördüm Beckman, Shanks hakkında hey gidi..

Marco o yorumlarını Sakazuki'nin magmasında duş alarak, Dünya'nın en güçlü yumruğunu suratına yiyerek, Dünyanın en hızlı adamının hızına ayak uydurarak. Kuzan'ı tekmesiyle uçurarak kazandı.

Wb, Hater'ısın anlaşmamız çok zor ama ben de seni severim.

Yıllardır bu adamın gücü merak edildi. Sonunda en büyük spoileri veriyorum.
Kimse kusura bakmasın bu saatten sonra bu kadar.

Halen Kizaru'nun, Beckman'dan korkmadığını ve ona rağmen saldırı yaptığını iddia etmek gülünç bir davranış. Luffy oradan Law'la birlikte kurtuldu mu? Kurtuldu. İlk saldırıyı yapan kişi Kuzan oluyor. O anda herkesin ilgisi Kuzan'a kayıyor o ara Kizaru atağa kalkıyor ve saldırısını yapıyor.

Luffy'nin ileride ne kadar büyük bir tehdit olacağını üç amiralin karşısına dikildiğinde gösterdi, Haoshoku Haki kullandığında gösterdi. Kizaru'nun elinde bir şans vardı indirmek için ama Kizaru eğleniyordu öyle mi? Bir YC1 ile amiral arasında büyük bir güç farkı yoktur. Beckman YC1'ler içinde net en güçlüsü bu da onu amiral ligine çok yakın bir seviye yapar, daha güçlü müdür değil midir onu da yakında göreceğiz zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık