Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Beckman, Mihawk, Karasakal'ın Ödülleri

Ödüller nasıldır?

• Kullanılan toplam oy
    185
  • Anket kapatılmış .
Ödüller bir yerde Denizcilere ve Dünya Hükümetine oluşturduğu tehditle alakalı, güçle alakası ikinci planda kalıyor. Mihawk bunca zaman denizci yamasıydı bu yüzden ödülünün az olmasını bekliyorum. Beckman, Roo ve Yasopp tek tek kendilerini Shanks'a kanıtlamak için çok canlar yakmışlar. Özellikle bu üçünün isminin anılmasından ve ödüllerinin çok yüksek olduğundan bahsedilmesinden yola çıkarsak Ben Beckman>Karasakal>Mihawk derim.

Beckmann Karasakal kadar yoktur abartı kaçar.

Mihawk en güçlü olarak Beckmann'dan fazla bir yere gelir diye düşünüyorum

Böyle şartlama kendini bence.
  1. Adamın tayfası yok.
  2. Yıllardır inaktif.
  3. Hükumete bir zararı yok.
  4. Sivil katliamı yok.
  5. Bilinen sağlam bir aile bağlantısı yok(D. veya Kutsal Ejder)
  6. Bildiği bir sır yok, ticareti yok.
  7. Yaşı genç.
Böyle bir adamın ödülü 2 milyar civarı çıksa bile büyük başarıdır.
Benim dusuncelerimi yazmissin detaylica, katiliyorum sonuna kadar.

King - Queen ; Queen 1,3 milyar idi, King de taş çatlasın 1,6 bilemedin 1,8 olsun.

Shanks'ın ödülü 4 milyar, Kaido 4,6 milyar.

Shanks'ın adamı 2 milyarın üzerindeyse dengesizlik olur. King ile eşit seviyede olmalı aşağı yukarı. Diğer sağ kolların 1 milyar ödüllü Katakuri'nin iki katı ödüle sahip olmaları da ayrı bir dengesizlik yaratır. Üstelik Marco var, ve BB tarafından rahatça yenilgiye uğratılmış. Marco'nun haliyle 2,2 milyar olan BB'ye yakın olma ihtimali var mı? Olabilir, ama aynı değerde olma ihtimali yok. Haliyle Beckman, Marco ve King'ten yüksek olmamalı.

Son düzenleme:
King - Queen ; Queen 1.300 idi, King de taş çatlasın 1.600 bilemedin 1.800 olsun.

Shanks'ın ödülü 4 milyar, Kaido 4,6 milyar.

Shanks'ın adamı 2 milyarın üzerindeyse dengesizlik olur. King ile eşit seviyede olmalı aşağı yukarı. Katakuri'nin iki katı ödüle sahip olmaları da ayrı bir dengesizlik yaratır. Üstelik Marco var, ve BB tarafından rahatça yenilgiye uğratılmış. Marco'nun haliyle 2,2 milyar olan BB'ye yakın olma ihtimali var mı? Olabilir, ama aynı değerde olma ihtimali yok. Haliyle Beckman, Marco ve King'ten yüksek olmamalı.
Yüksek olmalı. Çünkü ortalamada en yüksek ödüllü yonkou tayfası. Kaptanları ise kaidodan az. Bu durumda tayfa üyeleri yüksek olmalı.

Henüz hikayesi işlenmemiş bir karaktere boş demek sana hiç garip gelmiyor mu?
Hikayesinin işlenmesine gerek yok ki.Dünyanin en iyi kılıç ustası ünvanı kendisinde.One piece'te kılıç ustalarının yeri de ayrı.Kılıç konusunu özellikle işliyor Oda ve en iyi kılıç ustası Mihawk demiş .Bunun üstüne tartışmaya gerek yok ama bazi arkadaşlar ya seriyi atlayarak okumuş yada odanın demek istediğini anlamamışlar.
En iyi ünvanı bır Mihawk ta işe yaramıyor o arkadaşlara göre.
En basitinden Zoro'nun hedefi,burdan
bile anlamak lazım nasıl güçlü olduğunu.

Böyle şartlama kendini bence.
  1. Adamın tayfası yok.
  2. Yıllardır inaktif.
  3. Hükumete bir zararı yok.
  4. Sivil katliamı yok.
  5. Bilinen sağlam bir aile bağlantısı yok(D. veya Kutsal Ejder)
  6. Bildiği bir sır yok, ticareti yok.
  7. Yaşı genç.
Böyle bir adamın ödülü 2 milyar civarı çıksa bile büyük başarıdır.
Reis sana Mihawk Zoro konularında pek katılmam ama şu dediğine +11111
Mihawk cidden şu şartlarda 2 milyar ödül alsın Shanks=Mihawk derim. Hatta Shanks'ten daha güçlü olduğunu bile düşünebilirim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık