Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Beckman, Mihawk, Karasakal'ın Ödülleri

Ödüller nasıldır?

• Kullanılan toplam oy
    185
  • Anket kapatılmış .
Mihawk'a 2 milyar ödül verirler. Bir amiral falan indirmediği sürece ötesini vermezler şu an. Beckman ise 2.5 milyar çıkacaktır diye düşünüyorum. Bu ödüller açıklanana kadar BB'nin yeni bir icraatı olursa onun ödül de 3 - 3,5 arası olur. Şimdilik Beckman - BB - Mihawk'tır.

@sensey saygılar :sapkali: konulari kombin etmissin :D

Beckman 2 milyar olsa :d
Teach 2.2 falan milyardi zaten
Mihawk da ne biliyim. Öyle yani.

MuzluYulafEzmesi

Mihawk'ın ödülünü etkileyen unsurlardan en önemli olanının gücü değil icraatları olacağını düşünüyorum . En azından bu adamlar ile arasında ki ödül farkının açıklaması güç kadar icraatları da olacaktır . Shanks'ın tayfası çok aktif olmasa da sonuçta bir İmparator tayfası . Beckman bu tayfada sağ kol . BB'sa hâlâ yeni bir imparator ama 2 tane meyveye sahip ve bu meyvelerde en güçlü meyveler çoğu insana göre . Üstelik çok güçlü astları var ve onları güçlü meyveler ile daha da güçlendiriyor . Şu an sakin bir şekilde güç toplasa da çok büyük bir tehdit . Mihawk'ın gücü Beckman ve BB'a yakın olsa da icraatları ve tehdit seviyeleri ödüllerini birbirinden ayıran ana unsurlar olacak bence . O yüzden Mihawk en az ödül sahibidir bu üçlüde :ehe:

Güzel karşılaştırma @sensey . Bence buradaki sıralamada güçten ziyade tehlikenin önemli olduğunu hemen herkes biliyor. O yüzden 2 yıl önce hiç olan yonkou, wb katili, 2meyve yiyen tek şey, zehaha teach>shanks sağ kolu kizaru 'korkutan' cool beckman> dünyanın en güçlü ve dünyanın en 'pasif' kılıç ustası. Ama mihawk becmandan yüksek de çıkabilir ancak bu daha makul geldi bana.

Mihawk"in odulunun cok olacagini sanmiyorum. Guc olarak bence Karasakaldan asagi kalir yani yoktur, gucludur hatta. Ama odul siralamasi bence Karasakal, Benn Beckman , Mihawk seklindedir.

Oda sonuçta en büyük ipucunu verdi Shanks tayfası hakkında.Bu nedenle tahminim 1.8-2 milyar arası.Mihawk ın ödülüde 500-600 arası bekliyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık