Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Beckman, Mihawk, Karasakal'ın Ödülleri

Ödüller nasıldır?

• Kullanılan toplam oy
    185
  • Anket kapatılmış .
Wano'daki kılıççıları görünce Mihawk minimum 3.5 milyar eder.

Beckman 2 üstü çıkarsa şaşırmam.

Mihawk > Teach >= Beckman bekliyorum.

Üye silindi 5781

King'in ödülü açıklanınca taşlar yerine oturacak bence.
King 1.5 civarı çıkarsa beckman'ın 2-3 gibi çıkacağını sanmam.
Ama 2 'ye dayanırsa Beckman en yüksek ödüllü korsan olur bu 3lünün arasında.

Mihawkın gücü önemli değil adam pasif bir adam üstelik tayfası yok ödülü Teach kadar olmaz. Yine de lakaptan ötürü Beckmandan fazla olur.

Mihawk>Beckman>Karasakal dedim ama Karasakal ikinci de olabilir. Benn Karasakal'dan fazla olmak yerine ona yakın olabilir. Çok yüceltildiğini düşündüğüm için aşağı çekme ihtiyacı duysam da Mihawk'ın HİKAYE GEREĞİ 3'den az olmamalı. Tabi bunu söylerken güç göstermesi gereken sahneleri es geçiyorum. O sahnelerle birlikte düşününce Mihawk en sonda olmalı.

Mihawkın gücü önemli değil adam pasif bir adam üstelik tayfası yok ödülü Teach kadar olmaz. Yine de lakaptan ötürü Beckmandan fazla olur.
Artık aktif ve başına konan ödülü direkt gücünü ifade edecek. Ufak detaylar kendi seviyesi içerisinde fark eder ancak kişiye seviye atlatmaz. Örneğin Kaido'nun yaptıkları, vahşiliği, idam edilememesi vs onu BM ve Shanks'in önüne koymuş olabilir ancak seviye atlatıp Roger-WB seviyesine getiremez ödülünü. Bu yüzden Mihawk imparator seviyesinin adamı ise ödülü 3'ten az olmasını mantıklı görmüyorum. 2.5'tan az ise zaten balon patladı demektir. Bu yüzden Mihawk'ın ödülü açıklandığında Mihawk'a hikayedeki rolü yönüyle mi yoksa eşleştiği rakipler yönüyle mi tartacağımız ortaya çıkacak. Ona göre ya sağ kol- Amiral arası veya imparator seviyesi diyeceğim.

Artık aktif ve başına konan ödülü direkt gücünü ifade edecek. Ufak detaylar kendi seviyesi içerisinde fark eder ancak kişiye seviye atlatmaz. Örneğin Kaido'nun yaptıkları, vahşiliği, idam edilememesi vs onu BM ve Shanks'in önüne koymuş olabilir ancak seviye atlatıp Roger-WB seviyesine getiremez ödülünü. Bu yüzden Mihawk imparator seviyesinin adamı ise ödülü 3'ten az olmasını mantıklı görmüyorum. 2.5'tan az ise zaten balon patladı demektir. Bu yüzden Mihawk'ın ödülü açıklandığında Mihawk'a hikayedeki rolü yönüyle mi yoksa eşleştiği rakipler yönüyle mi tartacağımız ortaya çıkacak. Ona göre ya sağ kol- Amiral arası veya imparator seviyesi diyeceğim.
Bana ödül olayı hep hükümete karşı yaşatabileceği sorunlar yüzünden veriliyor gibi geldi. Mihawk da sakin biri olduğu için düşük gelmesi beni çok etkilemez açıkçası. İmparatorların ödülü tek başlarına değil sahip oldukları tayfaya göre de veriliyor. Tayfasız birisinin Teach kadar çıkçağını pek düşünmesem de çıkarsa da şaşırmam. Mihawkın ödülü benim için pek önemli değil

Bana ödül olayı hep hükümete karşı yaşatabileceği sorunlar yüzünden veriliyor gibi geldi. Mihawk da sakin biri olduğu için düşük gelmesi beni çok etkilemez açıkçası. İmparatorların ödülü tek başlarına değil sahip oldukları tayfaya göre de veriliyor. Tayfasız birisinin Teach kadar çıkçağını pek düşünmesem de çıkarsa da şaşırmam. Mihawkın ödülü benim için pek önemli değil
Şuan direkt Dünya Hükümeti'nin emri ile hedefe konulduğu için başına güncel bir ödül konacak. Eskiden dediğin sebeplerden dolayı belki hiç ödülü bile yoktur. Ama şu anda gücü biçilecek ve ona göre bir ödül konacak.

Tayfasız olmak da diğer ufak detaylar gibi ufak artışlar sağlar sadece. Bunun en basit örneğini Luffy'de görüyoruz. Ve hatta Teach'de. Luffy'nin şu an Quenn ile dövüşse hemen herkes şüphe duymadan alır der. Kingle dövüşse çok zor da olsa alır derler. Ve ayrıca Luffy daha önce bir sağ kol yendi. Bu açıdan bakınca Luffy'nin ödülü büyük oranda gücünü yansıtıyor diyebiliriz. Zamanında dünya hükümetine direkt savaş açmış olmalarına, MF baskınına, Dragon'un oğlu olmasına, bir imparatorun mekanını dağıtmasına, unvan olarak geleceğin imparatorlarından biri olarak görülmesine rağmen ödülü Teach'den bile çok uzak. Teach'de aynı şekilde MF'yi bastı, WB'yi öldürüp meyvesini çaldı, Marcolar ile savaşıp Yonkou ünvanını aldı ama ödülü 2,5. Yani tayfan olsa da olmasa da ödülün bireysel gücü ifade ediyor. En azından ana hatlarıyla. Yani kısaca Mihawk'ın ödülü 2,5 ise tayfası olsa 4-5 olurdu demek hiç mantıklı değil bence. Ödülü o civarda çıkarsa. En güçlü sağkol-Amiral arası bir yerde diye düşünürüm ben şahsen. Bu yüzden Mihak'ın ödülü açıklanırsa kabaca bir güç seviyesi belirlememize önemli katkıda bulunacak diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık