Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beğendiğiniz Anime AMVleri

thosy

Code Monkey AMV

[YOUTUBE]5W_wd9Qf0IE[/YOUTUBE]

AMV Black Heaven animesinden yapılmış. Ayrıntılı bilgi;

This AMV features the song Code Monkey by Jonathan Coulton, using footage from the anime Black Heaven.

It was a finalist at Anime Expo 2007 AMV Contest.
At Animazement 2007 it won Best in Show.
I've heard it did well at Dragoncon 2007

A lot of people ask where the song is available, you can buy it at Jonathan Coulton's website for 0.99 or from itunes for the same price. Its released under the Creative Commons license, which grants use for projects like this. Thanks Jonathan!

Others have asked about the anime, Legend of Black Heaven. This anime is about a man who was in a rock band in his younger days, but they broke up as the members grew up and got married. Years later, in a dead end job and dull marriage, he's approached by aliens who want him to play his music to save them...

Youtube'da videonun altında yazıyor bilgi, mesaja ekliyim. Animeyi izlemedim ama benim de ilgimi çekti bakıcam bi ara. :D
Yok benim takip ettiğim sitelerde bulamadım açısından söyledim :D Yoksa baktım seriye biraz Black Heaven ismi 13 bölümmüş falan. Dediğim gibi benim sitelerde olmayınca acaba nasıldır dedim izlediysen diye sordum :D

Aslında tam olarak amv değil ama bir benzeri diyebilirim.Ayrı konu açmanın pek ilgi çekeceğini düşünmediğim için burada paylaşıyorum.Vakit geçirmek istiyorsanız izleyin yapan gerçekten sahneleri kalıp gibi oturtmuş :D Ben beğendim.

[video=youtube;-T58j9RQBYk]http://www.youtube.com/watch?v=-T58j9RQBYk[/video]

Starrk,Hollow Ichigo vs Pain,Itachi karşılaşması eldeki verilerle güzel canlandırılmış.Hayal edilen kurguya da oldukça yakın.

thosy

Aslında tam olarak amv değil ama bir benzeri diyebilirim.Ayrı konu açmanın pek ilgi çekeceğini düşünmediğim için burada paylaşıyorum.Vakit geçirmek istiyorsanız izleyin yapan gerçekten sahneleri kalıp gibi oturtmuş :D Ben beğendim.

[video=youtube;-T58j9RQBYk]http://www.youtube.com/watch?v=-T58j9RQBYk[/video]

Starrk,Hollow Ichigo vs Pain,Itachi karşılaşması eldeki verilerle güzel canlandırılmış.Hayal edilen kurguya da oldukça yakın.
Güzel yapmışlar. :D

[YOUTUBE]watch?v=uy9Pxuv-jiA[/YOUTUBE]
Bence olabilecek en iyi amvlerden hem skrillex gibi bir djyle birleşince harika bir amv olduğu kanısındayım.
[YOUTUBE]watch?v=xmLfzOiVl7w[/YOUTUBE]
Bu amvde bence çok güzel Ace'i çok güzel anlatıldığını düşünüyorum.:mincika:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık