Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Basil Hawkins

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 128 68.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 59 31.6%

• Kullanılan toplam oy
    187
Eline sağlık.

Hawkins güçlü birisi.Korkuluk forma geçince Kizaru bile ne yapacağını kestiremeyip ışınlanıyor.

Eline sağlık Smoker.
Yeni çıkan (Resmi olarak 4 Temmuz'da satışa çıkacak.) Color Walk 7'de, Oda'nın 2 yıllık zaman atlaması için düşündüğü ve sonradan vazgeçtiği karakter tasarımları, bilgileri vs. var.
Bu bilgilerden biri de Hawkins için. Oda Hawkins'i zaman atlamasından sonra Shichibukai yapmayı düşünmüş. Hawkins çizimine Shichibukai yazmış ama sonra yazıya çarpı işareti koymuş. (Taramalar düştüğünde paylaşırım.)
Bu bilgiyi öğrenmek güzel oldu.Teşekkürler.

Alakası yok. Hakiye karşı ne tür meyve yediğinin hiç bir önemi yok. Haki direkt gerçek bedene vurur. Aynı anda hem bir adam ölür hem de hawkins yara alır.
Söylediğin logialar için geçerli. Benim düşüncem seninki gibi değil. Hakiyle de vursalar, kuklası varsa gerçek bedeninin zarar görmeyeceğini düşünüyorum. Yine de şu an için elimizde net veriler yok. Bu yüzden çok da kesin konuşmamamız iyi olur.

Eline sağlık Smoker.
Yeni çıkan (Resmi olarak 4 Temmuz'da satışa çıkacak.) Color Walk 7'de, Oda'nın 2 yıllık zaman atlaması için düşündüğü ve sonradan vazgeçtiği karakter tasarımları, bilgileri vs. var.
Bu bilgilerden biri de Hawkins için. Oda Hawkins'i zaman atlamasından sonra Shichibukai yapmayı düşünmüş. Hawkins çizimine Shichibukai yazmış ama sonra yazıya çarpı işareti koymuş. (Taramalar düştüğünde paylaşırım.)
Önemli bi rolü olacağı ihtimali kuvvetlendi sanırım.

Hakili bir yumruk yese yumruğu gerçek bedenine yiyecektir. Aynı zamanda haki meyveyi iptal etmediği için bir bebek de düşecektir diye düşünüyorum.
Bedenine vurması önemli değil ki meyvesi zaten aldığı hasarı başka bir bedene aktarıyor vuruş doğrudan ona gitmiyor , bence hakili bir saldırı bir sorun teşkil etmez bu adamın meyvesine.

Bu adamı kolay yıkamazlar buna emin olun.Lazer meyvesi de yok ki arka arkaya ışın atsın öyle kolay düşmeyecektir.Kazanamaz ama dövüşürse de kolay yenilmez.

Arkadaşını arkasından bıçaklayan karaktersiz karakterleri sevemiyorum :(
Ne yapacak meyve gücü öyle.Op evrenindesin diyelim açlıktan kıvranıyorsun tek çare korsanlık wb gibi ve böyle bir meyve gücün var kullanmaz mısın ? Kullananlar çıkabilir fakirlikten ölmek yada kutsal kölesi olmak istemiyorsa.Ölenler de çıkabilir ama bu sayı azdır.

Ne yapacak meyve gücü öyle.Op evrenindesin diyelim açlıktan kıvranıyorsun tek çare korsanlık wb gibi ve böyle bir meyve gücün var kullanmaz mısın ? Kullananlar çıkabilir fakirlikten ölmek yada kutsal kölesi olmak istemiyorsa.Ölenler de çıkabilir ama bu sayı azdır.
Kaidou'nun adamı olup Kid'e ihanet etmesini kastetmiştim ben. Sen meyve gücü ile kendisi yerine birilerinin ölmesini kastetmişsin sanırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık