Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Bartolomeo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 183 83.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 37 16.8%

• Kullanılan toplam oy
    220
Shanks'ın koruması altındaki adaya girip , adam dövüp üstüne Kızıl Saç Korsanları'nın bayrağını yakması kesinlikle gülüp geçilecek bir olay değil.
Post Wano'da Shanks'ın Bartolomeo'nun kolunu aldığını görsek çok güzel olurdu. Eğer bayrağı yakmanın bi sonucu yoksa millet kafasına göre yonkou bayrağı yaksın o zaman.

Shanks'ın koruması altındaki adaya girip , adam dövüp üstüne Kızıl Saç Korsanları'nın bayrağını yakması kesinlikle gülüp geçilecek bir olay değil.
Post Wano'da Shanks'ın Bartolomeo'nun kolunu aldığını görsek çok güzel olurdu. Eğer bayrağı yakmanın bi sonucu yoksa millet kafasına göre yonkou bayrağı yaksın o zaman.
BM dan ötürü nefret ettim bu imparatorların hiçbir şeye tepki vermemesinden ama yine de Shanks ve Teachten umudum var. Kol kesmesede bi dişleri zımparalaması lazım Barto'nun yoksa bunlar kukladan başka bir şey değil abi.

Düşündüm de son savaşta hasır şapkalar vs İm ve Goroseiler olursa Bartolomeo ve Cavendish Fuji ve Ryokugyu ile kapışabilir.
Akainu vs Dragon
Kizaru vs Sabo
Fuji vs Bartolemeo
Ryokugyu vs Cavendish
Seride artık her şey mümkün geliyor. Biri meyve hakimiyetimi iyice geliştirdim+haki kastım dese öteki Haku'yu kontrol edebiliyorum+ ben de haki kastım dese kimse yadırgamaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık