Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bartolomeo vs. Killer

Kim Kazanır ?

• Bartolomeo

• Killer

• Berabere

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Unvan olarak Nova diye anılmak veya hükumete ne yaptığı bir vs de önemli konular değildir. Aaa bizim ödüllerimiz denk ama o daha ünlü veya adı ....... diye bir avantaj duydun mu sen şimdiye kadar ? Bir vs kıyaslarken Hız, Savunma, saldırı, zeka, dayanıklılık gibi faktörlere bakılır.. Unvan, isim, özel hayat gaddarlık seviyesi vs değil.
En belalı nesilden olmak için güçlü de olmak gerektiğini anlatmaya çalışıyorum 2 gündür sana. Novaların hiçbiri biz en belalı nesiliz ulan diye ortaya çıkmadı. Yaptıkları sonucu buna layık görüldüler. Yaptıkları onları potansiyel olarak geleceğin güçlüsü olarak gösterir. Senin dediğin yonkodur ama amiral filan gelir bunu haşat eder demek gibi.

luffysam

Şaka gibi. Kaptan olmayan bir süpernova hiç bir kaptan süpernovayı alamaz deniyordu bunlar ilk çıktığında :) Ayrıca killerin ödülü de muhtemelen sivil katliamlardan geliyor. Valla ben killeri çok da güçlü görmüyorum. Kid de o kadar güçlü değil bence. Sivil katliamdan dolayı ödülü yüksek. Hiç bir başarısı yok. Px karşısında da çok hantal. Yerinde sabit duran adam. Yeterli fizik güzü olan birisinin elinde kılıcını mı alacak? Law yanında duruyordu, zerre titremeden kılıcını kullanıyordu manyetizmaya rağmen :) Kaptanı ne ki killer ne olsun. Oyum bartoya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık