Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Baby 5

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 114 91.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 11 8.8%

• Kullanılan toplam oy
    125
Eline sağlık Smoker, güzel çeviri yine. Kütüphanenin canlandığını gördükçe mutlu oluyorum.

Epey sağlam karakterdir, sevmeyen ölsün. O sevmiyorum diyen üç kişiyi tenhada kıstırmak lazım. Neyini sevmiyonuz bu tatlı kızın. :s

Hayır da yani iki yılda hiç gelişmemiş ki iki yıl öncede yıldrım yapıyordu şimdi de aynı diğer korsan tayfalarına en güçsüzü bile kendini koruyabilecek kapasitede.Zaten bu sitede Namiyi sevenlerin çoğu güzel olduğu için seviyorlar karakter olarak bakan çok az kişi var.
Ne yapsın kız? Bununla ilgileniyor kendini de bu konuda geliştirmiş. Ne bekliyorsun yani :/ Sanki Nami'nin savaştığı kişilere karşı hiçbir başarısı olmamış gibi şey ediyorsun. Üstelik Trebol da Sugar'ı koruyordu hatırlatırım. Ve konu sevip sevmemek veya neden sevildiği değil.

Ne başarısı oldu bir tek tekkai bile kullanamıyan cp9 dan güzeller güzeli Califayı yendi o kadar.Başk hiç bir başarısı yok.
Aynı seriyi mi izliyoruz :gamyon:

Olmaz, onun şeytan meyvesi var hem(!)
Robin'in tayfada tam olarak ne gibi bir işe yaradığı belli değil. Gemiyi tamir edemez, keskin nişancılık yapamaz, güçlü rakipleri indiremez, rotacılık bilmez, dümen tutamaz. müzik çalamaz, yemek yapamaz, yaraları iyileştiremez. Kısacası, olmasa da bir şey değişmez.

Yama tatbikçilerin başı değil mi?
Smoker-san sende mi Nami hayranısın?
Benim birine hayranlığım yok. Ayrıca cevap verilsin diye sorduğum bir şey değildi o.

Poneligliphi bulursak onu kim okuyacak Nami mi?
Poneglyph'ten bizimkilere ne? Bizim adamlar korsan, onların işi tarih analizi yapmak mı? Robin'nin bugüne kadar okuduğu hangi kitabe bizimkilerin işine yaradı? İşi kitabe okumak, tarihe ışık tutmaksa bunu yapacağı yer korsan tayfası değildir.

Bu kitabenin bizimkinin işine yaramayacağını nerden biliyorsun?Tamam yaramasa bile en azından yük olmuyor.Nami gibi patronluk da taslamıyor.
Kalabalık etme şu konuda daha fazla.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık