Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Wano Bölüm Yıldızları (1057)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Büyük ihtimalle Yamatonun hayatı Canavar Korsanlarından ibaretti. İlk kez hayatını gördüğü Odeni de özgürlük olarak benimsedi. Bu çok absürt gelmiyo bana. Ama Zorocum hala hiçbir şey yapamadı... Sözde onun arcıydı...
Bizimkilerden kim Zoro'dan daha çok iş yaptı ki? Zoro en azından şimdiye 2 süpernova ile kapışıp birini tekledi. Diğerleri sonuç olarak ne elde etti şimdiye kadar? Kaldı ki kapanış perdesi daha yeni açılıyor. Zorocum'un herkesi dumur edeceğinden zerre şüphem yok.

Bizimkilerden kim Zoro'dan daha çok iş yaptı ki? Zoro en azından şimdiye 2 süpernova ile kapışıp birini tekledi. Diğerleri sonuç olarak ne elde etti şimdiye kadar? Kaldı ki kapanış perdesi daha yeni açılıyor. Zorocum'un herkesi dumur edeceğinden zerre şüphem yok.
Umarım... WCIde Sanji aksiyona girmemesine rağmen burası benim diye ağır bi şekilde hissettiriyodu. Ama Zoroda bunu hissedemiyoruz

X Drake'i seçtim çoğu kişi gibi. Luffy onu da kabul edecek ama ilk fırsatta kaçacağını düşünüyorum. Belki emir alıp kalmayı da seçebilir . Ne olursa olsun Denizcileri bırakmaz .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık