Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Wano Bölüm Yıldızları (1057)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyi Luffy yokmuş yine, beleş oy almayacak. Luffy'nin olmadığı anketler daha objektif oluyor. Şu konuda Zoro beleş oy almadı hiç, Zoro severler daha tarafsızmış, hepimiz yanılgı içerisindeydik şimdiye kadar. Şimdiye kadar hakkını gereksiz yediğim Zoro sever varsa, kendi adıma özür diliyorum.

İyi Luffy yokmuş yine, beleş oy almayacak. Luffy'nin olmadığı anketler daha objektif oluyor. Şu konuda Zoro beleş oy almadı hiç, Zoro severler daha tarafsızmış, hepimiz yanılgı içerisindeydik şimdiye kadar. Şimdiye kadar hakkını gereksiz yediğim Zoro sever varsa, kendi adıma özür diliyorum.
Reis oy atanlara da bakıp öyle yorum yaparsan sevinirim. Çünkü anketler de luffy'e verenlerin hemen hemen hepsi luffy fanı değil.

Sinsi sinsi puanlar aldı hep birinciliği bile 10 oyla. Bence bu işin içinde bir iş var.
Valla ne oyunlar dönüyor bilmiyorum ama en yakın örneğini veriyim sana. 974. Bölüm anketinde luffy 11 oy aldı. Oy atanlardan sadece ben luffy fanıydım ki ben de 18 sayı sonra ilk defa luffy'e vermiştim. Yani luffy fanları objektif değil diye bir şey yok. :gamyon:

Valla ne oyunlar dönüyor bilmiyorum ama en yakın örneğini veriyim sana. 974. Bölüm anketinde luffy 11 oy aldı. Oy atanlardan sadece ben luffy fanıydım ki ben de 18 sayı sonra ilk defa luffy'e vermiştim. Yani luffy fanları objektif değil diye bir şey yok. :gamyon:
Diğer on kişinin Luffy fanı olmadığını nereden biliyorsun ki?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık