Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Wano Bölüm Yıldızları (1057)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nami yalan söyleyerek canını kurtarabilecek konumdaydı, hem de çok önemli bir konu bile değildi. Yani Luffy, Nami'nin böyle bir yalan söylediğini duysa "İyi yapmışsın" derdi muhtemelen, buna rağmen Nami sözünden dönmüyor. Bunun korsan tayfasına katılarak göze aldığı tehlikelerle bir ilgisi yok. Ortada hiç böyle bir durum olmasa ve Tama direkt gelip kurtarsa, dediğinde haklı olabilirdin. Ancak Nami orada yalan söylese, kurtarılmaya bile ihtiyacı olmayacaktı.
Ben yalan söyleyip söylememesinde değilim zaten.Salya sümük ağlayıp rezil durumdan bacak kadar çocuk tarafından kurtarılmasındayım.Kavgaya girmişsin ama salya sümük gidiyorsun.Dövüş kaybet sonra yine söyle lafını.

İyi de öyle yaptı zaten. Kaybettiğini kabul ettikten sonra konuştu
Kaybettikten sonra yalvariyor agliyor sizliyor kendi kaptanina laf atiyor sonra diyor luffy korsanlar krali olacak adamdir.Dayagini yiyip sonra aglayip sizlamadan soyleyebilirdi.Bence arada fark var.Bu size normal geldiyse soylenecek laf yok.

Birkaç saniye sonra kafamın parçalanması sonucu öleceğimi bilsem ben de ağlardım.
Bu time skipten önce olsa haklısın.Artık yonkoularla mücadele ediyorsan bu tür saçmalıklara gerek yok bence.Bir tarafta momonosuke aglak velet puh denip yerden yere vurulan bir çocuk bir tarafta ağlayıp zırlayan ve sonra övülen korsan nami:good:

Bu time skipten önce olsa haklısın.Artık yonkoularla mücadele ediyorsan bu tür saçmalıklara gerek yok bence.Bir tarafta momonosuke aglak velet puh denip yerden yere vurulan bir çocuk bir tarafta ağlayıp zırlayan ve sonra övülen korsan nami:good:
Bunun sebebi karakterler. Momonosuke durmadan lord gibi geziyor, "ben erkeğim" diye hava atıyor, samuray onurundan bahsediyor ve üstüne bir de velet gibi zırlıyor, bu yüzden eleştiriliyor. Oysa korkak veledin teki olduğunu kabul etse, kimse onu bu yüzden eleştirmezdi. Momonosuke yetişkin gibi hareket etmeye çalışıp, çocuk gibi davranıyor. Nami'nin ise böyle bir iddiası hiç olmadı, korkak ve zayıf olduğunu zaten kabul eden birisi.

Tamamen eşleşme sıkıntısından, nami ve usopp uzaktan dövüşen 2 karakter. Eğer naminin yanında franky, usoppun yanında brook olsaydı bunlar iyi güçlenmiş ha, zorlanmadan alt ettiler rakiplerini tarzı yorumlar yapacaktık. Yakın dövüşleri yok yani. Kaldı ki 2y boyunca yaptıkları eğitim yine uzaktan dövüşe yönelik. Nami hava kontrolünü arttırdı, usopp sapanıyla gönderdiği bitki çeşitleri edindi. Aynı eğitimleri 15 yıl alslar yne bu duruma düşerler. Kaybettiğini kabullendikten sonra nasıl söyliyiceksin, nami orada son sözlerini söylediğini düşünüyor, ağlaması normal. Ölüme giderken kaptanının hayalini savundu, tabi takdir görecek. Yürek ister

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık