Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Bölüm Sırları - Ohara Kütüphanesi

Muazzam. Eline sağlık. Şahsen üşendiğim ve pek de zamanım olmadığı için çevirmiyordum; birinin çevirmesi iyi oldu.

Şu ahtapot denizkızı Praline'in ikizi olabilir. 19. kız Poire ve 21. kız Praline'in arasındaki 20. kız hala açıklanmadı. Bu ahtapot kız Praline'in ikizi ve 20. kız olabilir.

Hajrudin'in tayfasında da bir tane kadın dev göreceğimizi düşünüyorum. 866. sayıda Linlin'in flashback'lerinde ortaya çıkan bu Gerth isimli dev kız Hajrudin'le hemen hemen aynı yaşlarda. Dev savaşçı korsanlarında bu kızı görebiliriz umarım.

Şu ahtapot denizkızı Praline'in ikizi olabilir. 19. kız Poire ve 21. kız Praline'in arasındaki 20. kız hala açıklanmadı. Bu ahtapot kız Praline'in ikizi ve 20. kız olabilir.

Hajrudin'in tayfasında da bir tane kadın dev göreceğimizi düşünüyorum. 866. sayıda Linlin'in flashback'lerinde ortaya çıkan bu Gerth isimli dev kız Hajrudin'le hemen hemen aynı yaşlarda. Dev savaşçı korsanlarında bu kızı görebiliriz umarım.

Güzel yakalamışsın. Hajrudin ile birlikte kaptanlık yapmak isteyen kişinin kadın olması güzel olur düşününce. İzlemesi keyifli bir rekabet olurdu doğrusu.

Eline sağlık.İyi düşünmüşsün.

Merak ettiğim bir şey var.Bu adam bunlardan para kazanıyor mu ? Kazanmıyorsa bunlara baya vakit harcıyordur.Ne işle uğraşıyo bu abi ? En çok buna takıldım nedense.
Bağışı geçen hafta açtı. Her türlü yapacağım, destek olmak isteyen olursa da buradan atsın dedi. Öğrenci zaten kendisi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık