Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Bölüm Sırları - Ohara Kütüphanesi

Ohara Kütüphanesi / The Library of Ohara

Merhaba arkadaşlar. Bazılarınızın bildiği gibi The Library of Ohara adında, her hafta sayıyla ilgili detaylı analizlerin yapıldığı bir site var. Bölümlerde fark edemediğimiz bir çok ayrıntıyı görebileceğimiz bu analizler İngilizce olduğu için herkese ulaşmıyordu ve bölümdeki bu detayların muhabbeti yapılmıyordu pek. Sitenin sahibi ve içeriği üreten kişi olan Artur'a ulaştım ve projesini çevirmek için izin istedim. Oldukça kibar biri olan Artur bu ricamı kırmadı ve izin verdi. Bu sayının analizi dahil olmak üzere haftalık çevirmeye başlayacağım. Önceki sayılara bakmak veya ona destek olmak istiyorsanız thelibraryofohara.com adresinden içeriğe ulaşabilirsiniz. Buradan kendisine de teşekkür ediyorum. Aşağıda yer alan tüm içerik ve analizler Artur'a aittir. Ben sadece çevirisini yaptım. Bu arada Türkçe'ye çevirisi önemli olan panelleri Tortuga çevirilerinden aldım. Önemsiz cümlelerin yer aldığı panelleri ise uğraşmamak için kendim çevirdim. Keyifli okumalar. :sapkali:

878. Bölüm

896. Bölüm: (Orijinali: https://thelibraryofohara.com/2018/03/04/chapter-secrets-chapter-896/)

Ayrıca burada da, Artur'un kimin en son nerede olduğuna dair hazırladığı bir harita var:

897. Bölüm: @Rika ile çevirdik.

898. Bölüm @Rika ile çevirdik. Keyifli okumalar! :)

Not: Saldırı isimleri Türkçe çeviride kanji anlamlarına göre çevirilmişti. Artur ise incelemesini Jaimini'nin baloncuklara yazdığı saldırı adlarına göre yapmış. Bunlar şöyle:

Ichiji - Valkyrie
Niji - Henry Blazer
Yonji - Winch Beheading
Reiju - Pink Hornet

899. Bölüm (Katkıları için Rika'ya teşekkürler)

964. Bölüm - Çeviri ve düzenlemeyi @ekkivon yaptı

966. Bölüm - Çeviri ve düzenlemeyi @ekkivon yaptı

967. Bölüm - Çeviri ve düzenlemeyi @ekkivon yaptı

Son düzenleme:
Eline sağlık. İngilizce okumak sıkıcı oluyordu. Şahsi görüşüm çok iiyi bir çalışma olur. Hazır dün gece Oscar ödülleri dağıtılmışken bir tane de sana verelim.

Eline sağlık.İyi düşünmüşsün.

Merak ettiğim bir şey var.Bu adam bunlardan para kazanıyor mu ? Kazanmıyorsa bunlara baya vakit harcıyordur.Ne işle uğraşıyo bu abi ? En çok buna takıldım nedense.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık