Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] Bölüm Analizleri

'Bölüm Yorumları ve Spoileri' forumunda Smoker tarafından 11 Ara 2018 tarihinde açılan konu

1. Kuroro Skill Hunter Site Yetkilisi

Kuroro (Skill Hunter)
    Mesaj Sayısı 6,312
    Üyelik Tarihi16 Kas 2014
    Önce modluk şimdi bu ha. Ama analiz işi benim gibi tembel bi adama gelmez. Ben yazana kadar diğer sayı çıkar onu okur millet sdfnsnf

Öyle bir şey yapacaksan wp geçmeden kaybolma. :oleyo: Vodefone değilim ama idare edeceksin artık.

2. Cassis35 Üye

Cassis35 (Üye)
    Mesaj Sayısı 6
    Üyelik Tarihi30 Oca 2019
    Bi analiz zevkimiz vardi :ühü:. Uzdun bizi reis. Son derece yanlis bir karar almissin lutfen bir an once silkelen ve kendine gel:artiz:.
    Sen bu işi gercekten iyi yapiyordun o yuzden ozel bir sebebi yoksa tekrar analizlerini yapmani rica ediyorum:good:

3. Bilture19 Sic mundus creatus est

Bilture19 (Sic mundus creatus est)
    Mesaj Sayısı 2,249
    Üyelik Tarihi17 Ağu 2018
    O7.

4. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 21,321
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Seni eline her iş yakışır, rahat ol. :good:

Wp'ye geçerken ben: [​IMG]

Teşekkür ederim ama pek sanmıyorum. :sapkali:Bir süredir isteksiz bir şekilde yapıyordum, bekleyenler var diye ama pes ediyorum artık.
    :sapkali:

5. RocheFelix Shiro Yasha

RocheFelix (Shiro Yasha)
    Mesaj Sayısı 3,963
    Üyelik Tarihi2 Mar 2015
    Poh pohcu şovu değil mi bu ya xD
    Ponçik yerlerine Pandaman sıkıştırdığım niye bıraktın lan :(

6. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 21,321
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Poh pohcu şovu ne la. xd
    Pandaman göremeyince istifa ettim. asşfkiaslfsa

7. RocheFelix Shiro Yasha

RocheFelix (Shiro Yasha)
    Mesaj Sayısı 3,963
    Üyelik Tarihi2 Mar 2015
    Ablan star bebeğin tarzı bırakıyorum dedin ya sonra ben de dahil herkes poh pohcu şovu yaptık sana işte üzülmüşüz gibi sdfhgfhsdhkj

Momo var. Momo vereyim abime?

8. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 21,321
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Aa gerçekten ağlıyorsunuz sanmıştım. :oleyo2:

Bırak şu güdük ejderi.

9. yyolcu Üye

yyolcu (Üye)
    Mesaj Sayısı 5,409
    Üyelik Tarihi29 Haz 2015
    Son kez hepsi için eline sağlık o vakit :( Çok zaman alan bir şey olduğu bariz tabi, bir de her bölüm analiz yapmak zorunda hissetmen biraz angaryaya dönüştürmüş olabilir senin için. Hem öyle her hafta değil de istediğin zaman analiz yazsan böyle komple bırakmadan Zoro odaklı bölümleri atlayabilirdin ve şüphe çekmezdin :oleyo2: Bölüm yorumlarına çiziktirirsin artık bir şeyler içinden geldiğince.

10. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 21,321
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Çok belli oldu Zoro hater'ı olduğum ya... Neyse, olsun bakalım. :oleyo2: Bakalım artık. Teşekkür ettim. :sapkali:

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık