Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Ayakkabı Tavsiyesi

YDS botları candır. Herşeylede giyilebilir. Yaz kış giyilebilme özelliği vardır. Görevim gereği bende sürekli giymekteyim ve çok memnunum

Pierre Cardin'den daha önce ayakkabı almışlığım oldu ama kalite olarak yerlerde gezen bir marka bilginiz olsun.
Aldığım ayakkabılar ergonomik olarak ayağa uygun olsa da kalite olarak rezaletti 4 ay içerisinde ayakkabının tabanı ezilip delinmeye başlamıştı:hoo:
Daha çok resmi takıldığım için klasik tarz ayakkabı tercih ediyorum
Spor ayakkabı ise takımın altına uydurabilirsem giyiyorum:)
Spor ayakkabı tavsiyesi veren arkadaşlara da teşekkürler tabiki, spora başlayacağım bu ay isabet oldu öneri:)
Smoker ayakkabının görseli var mı inceleyelim almayı isteyelim:)
Kıroyum ama para bende desem de inanmayın:payakkabı hususunda hassas olduğum için verdiğim paraya acımıyorum ama sonrasında hüsrana uğrayınca parayı verdiğimiz kalite bu mu diyorum işte:bilmem:

Pierre Cardin'den daha önce ayakkabı almışlığım oldu ama kalite olarak yerlerde gezen bir marka bilginiz olsun.
Aldığım ayakkabılar ergonomik olarak ayağa uygun olsa da kalite olarak rezaletti 4 ay içerisinde ayakkabının tabanı ezilip delinmeye başlamıştı:hoo:
Daha çok resmi takıldığım için klasik tarz ayakkabı tercih ediyorum
Spor ayakkabı ise takımın altına uydurabilirsem giyiyorum:)
Spor ayakkabı tavsiyesi veren arkadaşlara da teşekkürler tabiki, spora başlayacağım bu ay isabet oldu öneri:)
Smoker ayakkabının görseli var mı inceleyelim almayı isteyelim:)
Kıroyum ama para bende desem de inanmayın:payakkabı hususunda hassas olduğum için verdiğim paraya acımıyorum ama sonrasında hüsrana uğrayınca parayı verdiğimiz kalite bu mu diyorum işte:bilmem:
Adana'da olsan güzel yerler var ayakkabı alacak. Doğrudan imalatının yapıldığı yerden alıyorum ben ayakkabıyı. Yani mağazada 400 lira olan ayakkabıyı, imal edildiği yerden 100 liraya alıyorum.

Ayak sağlığı için düşünüyorsan kesinlikle yemeni giymelisin, spor tarzı düşünüyorsan ve uygun olsun istiyorsan Lescon ya da Kinetix ayakkabıları hem uygun hem de kalitelidir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık