Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Avalo Pizarro

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 49 51.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 47 49.0%

• Kullanılan toplam oy
    96
Kısaca kendi halkını satmış
ibne gibim puşt gibim bişi o zaman :) ( Kemal Sunal :) )

ellerine sağlık smoker bb nin tayfasına yeni katılanların güçlerini merak ediyorum çünkü hepsi efsanevi suçlular lvl 6 daydılar nede olsa xD

Diğerleri gibi bu elemanında gücünü çok merak ediyorum acayip bir görünüşü var diğerlerinin aksine üstünde neden normal bi kıyafet var nerden buldu :D güzel derlemişsin smoker döktürmüşsün Ellerine sağlık. :)

Diğerleri gibi bu elemanında gücünü çok merak ediyorum acayip bir görünüşü var diğerlerinin aksine üstünde neden normal bi kıyafet var nerden buldu :D güzel derlemişsin smoker döktürmüşsün Ellerine sağlık. :)
ya adamda elmas mücevher var sen normal kıyafet nerden buldu diyon abi :D

Elması herkes bulur önemli olan kıyafeti nerden buldu xD
Bana elmas bulsana bende sana kıyafet bulayım :) O adamlar mahkum kıyafeti ile gidiyor zaten oraya dimi Bu kadar post kasmaya calısma :byee:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eline sağlık . BB tayfasının yıkımcılarından biri çıkmasını bekliyorum , üstüne bide zoan tipi meyve yerse mis...

3d2y'deki adamı epey andırıyor tip olarak. İvankov ve elbise olayı sebebi ile gerçek bir kral olması olası. Tabi kralsa nerenin kralı ona göre gücü değişebilir ama burges'ten üstün biridir. Kaptan olmak istiyor zaten. Gerçi Laffitte tersliyor. Ellerine sağlık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık