Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Kaidou ve Big Mom ittifakı şu an muhteşem gibi görünse de şu ana dek Kaidou'ya Oda tarafından atılmış en büyük kazıktır.Nedenine gelince....

Luffy ve Law için yapılan bu uyarının iki imparator ittifakında aynen gerçekleşeceğini düşünüyorum.Luffy ana karakter diye ihanete uğramadı Law çok yardımcı bir misyon üstlendi şu ana kadar.Ve aralarında bir bağ geliştirdiler.Ancak Kaido ve Big Mom gibi iki büyük egonun bir noktada birbirine ihanet edeceğini düşünüyorum.Hatta kurguyu düşünürsek tamamen eminim diyebilirim.Emin olmadığım nokta kimin kime ihanet edeceği.

O bakımdan da koca anaya daha yüksek ihtimal veriyorum.Kaido için toplanan kuvvetleri görünce Wano için işlerin kötüye gittiğini anlayınca Kaido'yu sırtından vuracak çıkarları için.Tıpkı germaya yaptığı gibi.

Wano'yu kuvvetlerine katmak isteyecek yada tamamen bir imparatorun düşüşü için yapacak bunu.Sonuçta geçmişte devleri alsa diğer üç imparatoru da indirmeyi düşünen biriydi.Adaya geldi artık önüne böyle bir fırsat çıktığında bunu kaçırmak istemeyecek.Tabii bu en çok bizimkilerin işine yarayacak.Ardından da nasıl bir senaryo izlenecek belirsiz.Belki denizciler gelecek belki de büyük bir olay yaşanacak bu yüzden de Wano'yu terk edecekler.Dost olarak terk etme ihtimalleri bile mevcut.

Fakat bana kalırsa hükümet denge temizliğine Totland'dan başladığı için acilen Wano'yu terk etmeleri daha güzel bir senaryo olur.

Son düzenleme:
Bütün gruplarda ayrı bir tema işlenir mesela ilk amirallerde zıtlık
Kuzan. Meyvesi Soğuk ama merhametli
Sakazuki.Meyvesi Sıcak ama katı ve soğuk
Borsalino.Meyvesi Hızlı ama konuşması ve hareketleri yavaş

Bunun gibi yonkoularda da ruhsal hastalıklar işleniyor bence:
BigMom:Otistik (vb)
Kaido:Ağır hard depresif
Shanks:Öfke kontrolsüzlüğü(Bence)
gelelim önemli kısma
Teach:Kişilik bozukluğu 3 kişiliğe sahip
Teorime göre teachin ruhsal kişilik bozukluğu var ve bu sayede birden fazla meyve yiyebiliyor.
Esinlendiğim video bakın kesinlikle:

Dragon zamanında denizci amirali oluyor ve herkesin dikkatini çekiyor. Bir gün MJ'de bir kadınla karşılaşıyor ve onunla yatıyor. Kadın Im-sama'nın karısı. Im-sama'nın karısı onu yeni amiralle aldatıyor. Im bunu öğrenince onu ve ondan çocuğunu öldürmeye kalkıyor. Kadın da çocuğu alıp orayı terkediyor. Çocuk annesi gibi yeşil saçlı, ismini değiştirip Zoro yapıyor. Çocuk bulunmasın diye onu terkedip gidiyor. Daha sonra Luffy dünyaya geliyor. Yeryüzünde Tanrı gibi hüküm süren Im-sama'nın oğlu Zoro'yu çarmıhtan kurtarıyor. Çünkü Luffy tanrıların düşmanının kanı D.'ye ve kutsal ejderlerinkine sahip. Şeytan olarak anılan Zoro ve Luffy'nin sıradışı macerası böyle başlıyor.
Hahaha atv dizisi gibi başlangıç

Moria öldürülmüştür.Meyvesini Doc Q yemiştir.

Hasır şapkaların karasakal tayfasıyla dövüşü başlamıştır.

Ancak o da ne ? Luffy karartılar arasında birini görür ve şok olur.

Luffy : Ace !

Ace zombiye çevrilmiş ve dövüşmesi için karşısına çıkarılmıştır.

Zoro ve Sanji'nin karşısında ise çok daha muhteşem bir rakip vardır.

Beyazsakal tüm ihtişamıyla zombi olarak durmaktadır.

Teach : Zehahahaha.Eski gücünde olmasa da o hala çok güçlü.

Ne diyorsunuz olur mu ben net bekliyorum Moria olayından sonra.

@RedTeroR

Oku bakalım Ace ve babayı böyle görmek ister miydin ? :S
Roger bile çıkabilir ordan ya da rox captain

Bütün gruplarda ayrı bir tema işlenir mesela ilk amirallerde zıtlık
Kuzan. Meyvesi Soğuk ama merhametli
Sakazuki.Meyvesi Sıcak ama katı ve soğuk
Borsalino.Meyvesi Hızlı ama konuşması ve hareketleri yavaş

Bunun gibi yonkoularda da ruhsal hastalıklar işleniyor bence:
BigMom:Otistik (vb)
Kaido:Ağır hard depresif
Shanks:Öfke kontrolsüzlüğü(Bence)
gelelim önemli kısma
Teach:Kişilik bozukluğu 3 kişiliğe sahip
Teorime göre teachin ruhsal kişilik bozukluğu var ve bu sayede birden fazla meyve yiyebiliyor.
Esinlendiğim video bakın kesinlikle:
Ruhsal kişilik bozukluğu derken biraz açar mısın?

Şizoid, şizopital, narsisistik, antisosyal, histriyonik borderline, kaçınan, bağımlı, obsesif gibi türleri vardır. Bunlar bilimsel bazda olanlar ama genelde bunu işleyen film dizi veya serilerde genelde farklı huylara sahip birden fazla ruh veya hal tek vücuttaymış gibi davranırlar ve bu kişilikler birbirinden habersiz ve bağımsızdır. Bence teach bunları bir şekilde kontrol edebiliyor da olabilir. Bunu teoriden bağımsız söylüyorum.

Bir düşünsenize adam her seferinde farklı gözükmüyor mu bize kimi zaman hayallere saygılı kimi zaman cesur beylik laflar eden biri bazen korkak tırsak. Bunlar farklı halleri. Eğer videoyu izlersen daha çok yardımcı olabilirim orda geçen bazı manga parçaları var çünkü

Şizoid, şizopital, narsisistik, antisosyal, histriyonik borderline, kaçınan, bağımlı, obsesif gibi türleri vardır. Bunlar bilimsel bazda olanlar ama genelde bunu işleyen film dizi veya serilerde genelde farklı huylara sahip birden fazla ruh veya hal tek vücuttaymış gibi davranırlar ve bu kişilikler birbirinden habersiz ve bağımsızdır. Bence teach bunları bir şekilde kontrol edebiliyor da olabilir. Bunu teoriden bağımsız söylüyorum.
Bahsettiğin hastalığın adı disosyetif kimlik bozukluğu oluyor çoklu kimlik bozukluğu diye de geçer psikolojide.

Bir düşünsenize adam her seferinde farklı gözükmüyor mu bize kimi zaman hayallere saygılı kimi zaman cesur beylik laflar eden biri bazen korkak tırsak. Bunlar farklı halleri. Eğer videoyu izlersen daha çok yardımcı olabilirim orda geçen bazı manga parçaları var çünkü
Videoyu izlemiştim videoda üçüzlerden bahsetti de disosyetif kimlik bozukluğunda kişinin içerisinde birden fazla kişi yaşar bu aynı bedeni kullandıkları gerçeğini değiştirmez kişilik bozukluğundan çok üçüzler daha mantığa uygun gibi çünkü üç kardeş birbirinden farklı kişiliklere sahip olabilir ve birbirinden farklı meyveler de kullanabilirler

Son düzenleme:

Üye silindi 5781

Usopp cesur bir şekilde ölecek.
Haftaya teoriyi yayınlarım.
Sword god Scopper Gaban çıkacak.
2 hafta sonra yayınlarım.
Luffy ölecek.
Bunu yayınlamaya gerek yok herkes biliyor böyle olacağını :at::at:

Katakuri korsanlar kralı olacak.:sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık