Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Güzel teori ama yeterli değil.

Korsanlar Kralı olacaktı o :)
Daha önce bir yerde açıklamıştım (konu açmadan), millet "buggy'nin şansı da bir yere kadar" diyerek geçiştirmişti.

Ben Buggy'nin şansına güveniyorum.

Impel down'da seviye 1'den kaçış planı yapıyordu, oradan kaçacak kadar gücü olmamasına rağmen, blugori'leri gördüğünde dahi korkudan ölüyordu, tam kaçacak, luffy ile karşılaştı.

1) luffy ile karşılaşmasa ordan çıkamayacaktı,
2) luffy ile karşılaşmasa level 6'ya kadar inip tonla suçlu kaçırıp tayfa oluşturamayacaktı.

Not: kaçırttığı korsanlar ile oluşturduğu kalabalık tayfa tehdit unsuru olarak görüldüğünden buggy shichibukai oldu. yani bu da tamamen şans eseri.

Marineford,

Aokiji saldırdı, ölmedi.
Akainu saldırdı, ölmedi.
Mihawk saldırdı, ölmedi.
Crocodile saldırdı, ölmedi.
WB saldırdı (emin değilim, saldırmış mıydı?), ölmedi.

Bu denli hazine meraklısı bir adam, one piece'in de hazine olduğunu düşünüyor olması yüksek ihtimal, hatta ve hatta raftel'e tayfayla ulaşan isimlerden biri dahi olabilir.

One piece'in 5.bölümünden beri var olan bir karakter. En eski karakterlerden. Bölüm 871, hala korsan, hala aktif.

Neden olmasın?

@Sai Dai Rin Rokuougan

bundan fazlası, Yonkou'ların imajına hakaret olur, tamam buggy iyi güzel şanslı talihli komikte (hatta çok güçsüz bir karakterde değil, kendi çapınca birşeyler yapıyor) ama yeterli şuanki rütbesi, bundan fazlası hoş olmaz, ha buggy kurnazlığıyla elinde bi koz tutar, hatta ve hatta belki bir antik silahı ele geçirir hükümeti tehdit eder, korsanları korkutur felan olamaz demiyorum yani, olmasın lütfen diyorum :( bu arada hazine konusunda, Shanks ve Buggy'nin One Piece'in ne olduğunu bildiğini düşünüyorum

@Sai Dai Rin Rokuougan

bundan fazlası, Yonkou'ların imajına hakaret olur, tamam buggy iyi güzel şanslı talihli komikte (hatta çok güçsüz bir karakterde değil, kendi çapınca birşeyler yapıyor) ama yeterli şuanki rütbesi, bundan fazlası hoş olmaz, ha buggy kurnazlığıyla elinde bi koz tutar, hatta ve hatta belki bir antik silahı ele geçirir hükümeti tehdit eder, korsanları korkutur felan olamaz demiyorum yani, olmasın lütfen diyorum :( bu arada hazine konusunda, Shanks ve Buggy'nin One Piece'in ne olduğunu bildiğini düşünüyorum
Böyle bakınca da bu arkadaşa hak veriyorum mesela @Nightshroud. Buggy gibi ciddiyetsiz bir adamın yonko olması, diğer yonko'lara gerçekten hakaret olurdu. :D

Olsa bence komik olur. :D

Mihawk=Shanks çıkacak.
@Shakky hanım, naptınız siz yahu?

Böyle bir başlığı niye trollüyorsunuz yahu? :( Ne güzel küçük öngörülerde bulunabilecekken yapılır mı bu?
"Buggy yonko olacak." diyince elinize ne geçti? :(

-Luffy reveriede yer alacak. Luffy'siz arc olmadı şimdiye kadar. Oraya da uğrarlar kasıtlı ya da kasıtsız. (Eğer öyle olursa bol bol Luffy ve prensesler ,çeren sahneler görmeye hazır olun.)
-Law ve Zoro takımını enselediler. Denizaltı filan sökmez yonkolara.
-Big Mom ile orta yol bulunacak kesinlikle. Bu zaten tahmini kolay bir şey. Son bölümle birlikte Big Mom'ın indirilemeyeceğinin net olarak anlaşılması ancak aynı zamanda kaçmalarının da Zeff ve Ivankov'un zararına olacağı gerçeği yüzünden tek seçenek bu zaten. Atıyorum Dragon gelir ve büyük tavizler verir kendinden.
-Marco, Kaido arcına gelmez.

Çok ufak tefek şeyler ama 5 dakikalık düşünmeyle bunlar geldi aklıma. :S

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık