Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Zoro luffy vs kaido
Kid killler vs bm
Law vs kaido ve bm (iki tarafa da destek olacak)
Sanji vs king
Marco vs queen
Marco vs bm
Chopper vs numbers 1veya 2
Nami tama usopp vs ulti page one
Robin brook vs maria.

4 tane yol kitabesi dünya üzerinde 1 noktada kesişiyor ve o nokta Raftel dendi. Ama 4 tane nokta aslında 2 tane hedef belirtmez mi ? İki tane raftel olduğunu düşünüyorum. Roger ve tayfası bir tanesine gittiğinde orada sadece dünyanın sırlarını öğrendiler. Joy Boy hazinesini diğer Raftelde bıraktı. Tayfanın o kadar kahkaha atmasının sebebi bu yüzden bence.

4 tane yol kitabesi dünya üzerinde 1 noktada kesişiyor ve o nokta Raftel dendi. Ama 4 tane nokta aslında 2 tane hedef belirtmez mi ? İki tane raftel olduğunu düşünüyorum. Roger ve tayfası bir tanesine gittiğinde orada sadece dünyanın sırlarını öğrendiler. Joy Boy hazinesini diğer Raftelde bıraktı. Tayfanın o kadar kahkaha atmasının sebebi bu yüzden bence.
Mantıklı demek isterdim ama 4 noktayı bir dörtgenin köşeleri olarak düşünürsen bu dörtgenin köşegenleri tek noktada kesişir. Bence tek noktada kesişiyor derken bunu kastediyolar.

Son ada aslında bir bulmaca. Eğer sadece yol poneleri ile son adaya ulaşırsanız sadece hazineyi görür ama alamazsınız. Bu yüzden Roger zamanında hazineyi elde edemedi çünkü zamanında onun neslindekiler onunla aynı amacı paylaşmadılar. Luffy son adaya ulaştığında en kötü jenerasyonun tüm adayları bu bulmacanın birer anahtarını elde etmiş olacak ve bu sayede hazineyi elde edebilecekler. Bu hazine aynı zamanda son savaşında işaretçisi olacak.

Denizciler ve hükümet şuan bir köşede sessiz sessiz bekliyor, Orochi ölü taklidi yapıyor; Luffy, Kaido ve Big Mom zayıf düşünce Kill çalmaya gelecekler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık