Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Askerlik

Marco, Smoker, şimdiden hayırlı teskereler diyelim, kazasız belasız yapıp dönersiniz inşallah :). Ekim gibi benimde tecil doluyorda bakalım nedecem.

hayırlı tezkereler beyler ;) kara kuvvetlerinde piyade olmadıktan sonra digerleri iyidir :D

benim 27 ocak son.allahın izniyle 28 ocakta evimdeyim :)

sivas merkez tugayda acemilik , temeltepedede usta birligindeydim, askeri malzemeci yani kantinci olarak askeri durumum ;

- bol bol nöbet.
- bol bol mıntıka.
- 34 kitap.
- 151 film.
- işler gücler,kardes payı dizileri.
- birde bir kac hırtı saymazsak,saglam arkadaslar oldu.

allah tüm asker kardeslerimize sag salim eve dönmeyi ve sevdiklerimize kavusmayı nasip etsin ;)

hayırlı tezkereler beyler ;) kara kuvvetlerinde piyade olmadıktan sonra digerleri iyidir :D

benim 27 ocak son.allahın izniyle 28 ocakta evimdeyim :)

sivas merkez tugayda acemilik , temeltepedede usta birligindeydim, askeri malzemeci yani kantinci olarak askeri durumum ;

- bol bol nöbet.
- bol bol mıntıka.
- 34 kitap.
- 151 film.

allah tüm asker kardeslerimize sag salim eve dönmeyi ve sevdiklerimize kavusmayı nasip etsin ;)
İyi iyi bitmiş seninde. Gelde şöyle adam akıllı yorum okuyalım.:)

hayırlı tezkereler beyler kara kuvvetlerinde piyade olmadıktan sonra digerleri iyidir

benim 27 ocak son.allahın izniyle 28 ocakta evimdeyim

- bol bol nöbet.
- bol bol mıntıka.
- 34 kitap.
- 151 film.

allah tüm asker kardeslerimize sag salim eve dönmeyi ve sevdiklerimize kavusmayı nasip etsin

İyi iyi bitmiş seninde. Gelde şöyle adam akıllı yorum okuyalım.:)
+1 gerçekten özletti kendisini :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık