Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Askerlik

Fazla bir şeye gerek yok 1 ton şunu al bunu al diyorlar da kullanamadan askerlik bitiyor. Cep için defter kalem al marş yazılıyor ve laf olsun diye silah özellikleri. Telefon götüreceksen eski model olacak kamerasız yani şarjı uzun gidenlerden ayarla. İlaçlar için de normalde sokmak yasak lakin çorap içinde saklamak suretiyle almıştım yanıma. Baya iş de gördü. Onu ayarla yoksa alıyorlar elinden. Burdur soğuk içliğin kaliteli olsun. Kalın çorap götürmüştüm baya kurtardı beni. Rengi siyahtı soran olmadı ama iç çamaşır yeşil almıştım.
Benim astımım var direkt ilacı götürsem sıkıntı olur mu yoksa reçete yazdırayım mı nasıl yapayım? İlaç dediğim sprey tarzında.
Telefon da götüreceğim evet eski model. Not defteri ve tükenmez kalemde ayarlayayım o zaman.

Sevk tarihim yarın başlıyor testimi yaptırıcam negatif çıkınca yol izni ile gideceğim. Biraz gerginlik var ama 1 ay gidicem zaten hem kafamı resetlerim, ortam değişikliği iyi gelir belki diye düşünüyorum.

çanta yaptım,
Tabanlık
Fanila ve içlik
Çorap ve don (siyah sorun olmaz umarım)
Kulak tıkacı
Asma kilit
Tıraş seti diş seti
Boyundan asmalı cüzdan
Ağrı kesici
Kağıt sabun
Eldiven
Tuvalet kağıdı
Yastık kılıfı
Dudak nemlendirici
Giysi torbası

Tavsiye olarak eklemek istediğiniz ya da şu gereksiz bence dediğiniz varsa belirtirseniz güzel olur.
Benim ellerim çok kurumuştu soğuk yere gidiyorsan onada dikkat et unutma.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık