Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Askerlik

Bedelli 2.celp askerlik serüveni bitti.

57.topçu tugayı izmir bornova

Öncelikle giderken çok yorum okuyarak gittim ön yargılıydım ancak abartıldığı kadar yok.

Komutanlarımız gayet iyi ve samimiydi sağolsunlar.

İlk gün 50 kişilik koğuşa dib dibe yataklara geçince tuhaf oluyorsunuz ama arkadaş edinince alışıyor insan. Güzel zamanlarımız geçti güldük eğlendik , eğitim yaptık yorulduk , süründükte ama olsun o kadar askerlik 21 günde olsa.

gidecek arkadaşlara hayırlı tezkereler benim serüven bitti :)

Öncelikle giderken çok yorum okuyarak gittim ön yargılıydım ancak abartıldığı kadar yok.

İlk gün 50 kişilik koğuşa dib dibe yataklara geçince tuhaf oluyorsunuz ama arkadaş edinince alışıyor insan. Güzel zamanlarımız geçti güldük eğlendik , eğitim yaptık yorulduk , süründükte ama olsun o kadar askerlik 21 günde olsa.

Geçmiş olsun. Yerimiz belli olsa da gitsek.

Geçmiş olsun. :)

Son düzenleme:
Balıkesir'de son 2 gün donduk. Mantık aramayın, her şeyin mantığı varmış ama yok. Keyif alınca vakit geçiyor. Güzel arkadaşlık ortamı oldu bende, komutanlar iyiydi. Sakal istirahati alanı bile gördüm. Adam askerliği hastahane de bitirdi. Her eğitimi yaptık ama güzeldi. 1 dk fazla durulacak yer değil.:D Yemin ederken ama insanın tüyleri diken diken oluyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık