Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Arlong

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 73 64.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 41 36.0%

• Kullanılan toplam oy
    114

Roronoa Zoro

Eşitlik durumu sadece one piece içinde bi' mittir , hatta kendilerini güçlü göstermek isteyen arlong parktaki adamların uydurması bile olabilir , şahsen luffy'nindaha bebe iken ağzını yüzünü dağıttığı birinin jimbei ile eşit olma şansı bana 0 geliyor..

Eşitlik durumu sadece one piece içinde bi' mittir , hatta kendilerini güçlü göstermek isteyen arlong parktaki adamların uydurması bile olabilir , şahsen luffy'nindaha bebe iken ağzını yüzünü dağıttığı birinin jimbei ile eşit olma şansı bana 0 geliyor..
eşit değilde yasoki ve johnny korkakları vardı yanılmıyosam onlar korkarak anlatırken öyle bilgi vermişlerdir abartmak için ancak arlong baya güçlü bence mesela ödülü 55 olan bellamy ile kapışsa bence arlong yener daha önce yardımcı kaptanıymış zaten jinbei'nin sanırım

eşit değilde yasoki ve johnny korkakları vardı yanılmıyosam onlar korkarak anlatırken öyle bilgi vermişlerdir abartmak için ancak arlong baya güçlü bence mesela ödülü 55 olan bellamy ile kapışsa bence arlong yener daha önce yardımcı kaptanıymış zaten jinbei'nin sanırım
Jinbei'nin adı başlarda geçmedi ki... Sonradan eşitlik durumu çıktı...

Jinbei'nin adı başlarda geçmedi ki... Sonradan eşitlik durumu çıktı...
yok hani johny anlatıyoduya jinbei'yi ilk başta shicibukai diye işte onun yardımcısıymış,yanında dövüşen arlong falan diyo diye hatırlıyorum ancak o sonradan çıkan eşitlik durum hakkında bir bilgim yok haklı olabilirsin

yok hani johny anlatıyoduya jinbei'yi ilk başta shicibukai diye işte onun yardımcısıymış,yanında dövüşen arlong falan diyo diye hatırlıyorum ancak o sonradan çıkan eşitlik durum hakkında bir bilgim yok haklı olabilirsin
Orda öyle diyor... Onunla eşit olduğunu demiyordu...

Eşitlik mevzusunu kaptanlık veya yöneticilik manasında söylenmiş olabilir.Yani sonuçta ikiside Balıkadamları korsanlarının kaptanı...
Bu açıdan eşit olabilir ama güç olarak tırnağı olamaz arlong Jinbei-san'ın:)

Eşitlik mevzusunu kaptanlık veya yöneticilik manasında söylenmiş olabilir.Yani sonuçta ikiside Balıkadamları korsanlarının kaptanı...
Bu açıdan eşit olabilir ama güç olarak tırnağı olamaz arlong Jinbei-san'ın:)
evet mantıklı, sonuçta jinbei tiger fishten sonra gelen 2.ci kaptan ve tiger fishin yardımcı kaptanıydı arlong ise tayfaymış sadece ancak sonradan herkes dağılınca arlongta köpekbalığı olduğu için diğerlerinden güçlü olduğu için illaki kaptan olmuş

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık