Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Doflamingo'yu Kim veya Kimler İndirecek?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzuvları bir hareketle kesen bir adamı tek başına yemesi saçma geldiği için Luffy ve Law dedim ben.Gerçi bu ikisi alsa bile mantıken bizim tayfadan veya Law'dan uzuv gitmesi gerekiyor ama bizim tayfaya bir şey olmayacağı kesin.En fazla Law'ın ve tayfası gelirse tayfasından birilerinin bir yerleri kopar.
Bunu bile bilmişsin helal olsun :)

Nasıl nokta atışı yahu, bildiğin law ve Luffy daldı, tüm adada destekledi.
Haha Dof'un da ailesi tayfası aşamaları vardı. Bellamy ile Trebol yanındaydı. Ki bu adamların Luffy ve Law'ın ortaklaşa hareketinden daha çok işlevsel dövüştüler. Bellamy' e kıymadığı için Luffy , Law Trebol ve Dof tarafından hunharca dövüldü. Bellamy de Luffy'nin durumundan faydalandı iyice hirpaladı. Sonrasında da asıl dövüş Dof ile Luffy arasında geçti. Ki hala daha Luffy başkalarını kafesten korumak için dezavantajlı bir konumda idi. Bir kere de birilerini kurhttarmak zorunda kalmasa şaşardım zaten. Arc bosslarının avantajı bu zaten.

Haha Dof'un da ailesi tayfası aşamaları vardı. Bellamy ile Trebol yanındaydı. Ki bu adamların Luffy ve Law'ın ortaklaşa hareketinden daha çok işlevsel dövüştüler. Bellamy' e kıymadığı için Luffy , Law Trebol ve Dof tarafından hunharca dövüldü. Bellamy de Luffy'nin durumundan faydalandı iyice hirpaladı. Sonrasında da asıl dövüş Dof ile Luffy arasında geçti. Ki hala daha Luffy başkalarını kafesten korumak için dezavantajlı bir konumda idi. Bir kere de birilerini kurhttarmak zorunda kalmasa şaşardım zaten. Arc bosslarının avantajı bu zaten.
Şimdi Luffy ve Dofy birebir mi vs attı yani? Gama knife falan Law'ın doktor olarak teşhisi çöp mü? Elit kolezyum savaşçıları araya girmedi mi? Luffy 10 dk kucakta kaçmadı?

Şimdi Luffy ve Dofy birebir mi vs attı yani? Gama knife falan Law'ın doktor olarak teşhisi çöp mü? Elit kolezyum savaşçıları araya girmedi mi? Luffy 10 dk kucakta kaçmadı?
Law'ın teşhisi çöp oldu zaten. Bizzat Dof intihar saldırısı deyip kendi iyileştirme yeteneğini övdü. Law' da şok geçirdi.

Girmesinin sebebi belli. Luffy kendini sonuna kadar zorluyor. Neden çünkü herkesi kurtarmak için belirlenmiş bir süre var. Yenmesi yeterli değil. Bir saatten kısa bir sürede Dof' u yenmeye çalışması başlı başına bir dezavantajdır.

Dofun hikayede daha doldurması gereken yerler var belki finale kadar görürüz aktif olarak. Benim düşüncem Law ve Luffy ile karşılaşıcak aralarında vs sürerken Fujitora gelip Lawı ağr yaralar bu arada Luffy Lawı koruma amaçlı Fujitorayı karşısına alır ve Dof olay yerinden uçarak ayrılır.

Kaido Dofu değil Dof Kaidoyu indirirse de şaşırmam.
Puahhahahahahahahahahahhahaha:hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:

Şimdi şu tartışılması gerek. Zaman sınırı olmasaydı. Tabii ki Law'da olmayacak. Bomboş bir alanda Luffy vs. Doflamingo olsa ne olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık