Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Doflamingo'yu Kim veya Kimler İndirecek?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yani momonosukeyi Dof kontrol ediyor gözüküyordu.Dofu yenseler bile Kaidouyla dövüşürken bu yeteneğine ihtiyaçları olacak.O zaman ne yapacaklar Cc gibi zorla iş mi yaptıracaklar koskoca Doflamingoya ? Bu yeteneği Law kendi tekeline de alamaz planı eğer buysa.

Oda nasıl kurgulayacak çok merak ediyorum.

Yok onu biliyorum zaten çok önemsemiyorum o durumu.Böyle daha sakata getirecek bir şeyden bahsediyorum.Şu an bir fikrim yok olursa teori yazarım zaten.Diğer türlü +500 zoan gücü geçilmez.Dof çakalı boşuna beslemiyordur bu Kaido'yu bu arc anlarız ne işler peşinde olduğunu.
Belki bomba türü bir şeyle toplu katliam yaparlar :D

Dof büyük ihtimalle Law ile birlikte tayfadan bi kaç kişiyi daha ölümcül şekilde yaralar. Akabinde Luffy haki show yaparak işini bitirir.

Bence de Luffy alamaz Doflamingo yu almamasi lazim yani bu kadar erken ya da hemen ilk arc da alamamasi lazim. Sonucta Luffy ve Law da rahat degiller. Orada Burgess var,Fujitaro var,sonra 3 savas gemisi gelecek sonra Luffy nin pesinde o Cavendish olmasi lazim o var. Belki de herkes çil yavrusu gibi dagilacaktir beklediğimiz arc olmayacaktir. :D Kısaca Dof un yenileceğini düsünmüyorum bence daha cok erken bunun tek arc ta tek seferde ve ya 2 3 denemede olmasi icin.

Edit: ama gönlüm Luffy den yana her yana oyum tek basina indirir :D

beyler sanji ve zoro arlongu terletemez bir halde yerlerde yatarken, yani arlongun gücünün korkunclugu ortadayken, bu adamı indirmedi mi luffy? sadece naminin, kanlı kalemini bulması yetti,ne kribachi kaldı,ne arlongun kırılmayan burnu,nede kendisi...

crocodiledan tüm tayfa kacmadımı ? luffy kancalanmadı mı ? tek basına crocodile bırak tayfayı, tüm arabastayı alamazmıydı ? sonuç ?

enel kendine tanrı demiş.o zamana kadar gücünü gördüklerimiz içinde, bunu en cok hakeden deilmiydi ? tek basına tüm skypieayı alamazmıydı ? luffynin daha önce dövüstügü tüm rakipler bir araya gelse, yine güç olarak onla asık atamazlardı,crocodiledan bir gömlek üstün logiaydı. sonuç ?

rob lucci degilmiydi, adını duyanın titredigi,koramiraller tarafından bile övülen,wgnin sırf lucci yenildi,luffy moriayıda alır diye bizzat kumayı yanına uyarmaya gönderdigi adam ? sonuc ? :D

aynı moria zamanında yeni dünyaya girip,kaidouya meydan okumamısmı ? asgard modu koskoca alanı ortadan ikiye bölmedimi ? sadece gölgesi bile luffye yetmedimi ? aynı gölge sayesinde, doflamingo elinden kacırmadımı ? sonuç ? oda pert.

sahne doflamingonun :flaugh: e.odanın kurgusunda, doflamingonun düşmesi varsa daha dogrusu,luffynin herhangi bir sevdigini veya deger verdigi bir seyi incitirse,yukarıdaki dayaklardan herhangi birini secebilir :ehe:

@Dragon

Eline sağlık üşenmemiş tek tek fotolarıyla göstermişsin.Yalnız Enel'e hala üzülürüm.200 m voltta ne lastik kalır ne Luffy.Ayrıca adam k.haki de aşmış,aşırı hızlı ve denizde olsa 500 m değerinde olacağı söylenen bir adam.Oda'nın biraz ders çıkardığını düşünüyorum.Uzuvları bir hareketle kesen bir adamı tek başına yemesi saçma geldiği için Luffy ve Law dedim ben.Gerçi bu ikisi alsa bile mantıken bizim tayfadan veya Law'dan uzuv gitmesi gerekiyor ama bizim tayfaya bir şey olmayacağı kesin.En fazla Law'ın ve tayfası gelirse tayfasından birilerinin bir yerleri kopar.

Doflamingo'da kral haki çıkması bile beni şüphelendiriyor , normal bir karakter değil bu adam, yonkou beslemek bir yana krallık hayalleri bir yana ,tayfası sen korsanlarkralı olacak adamsın diyor ve Dof'ta kralın hakisi çıkması da bunu destekliyor, ayrıca adamları ölümüne bağlı kendisine Vergo canını hiçe sayıyor ,CC Dof'lamingo için öl de deseler ölür ,Monet zaten öldü adamda tıpkı Luffy gibi bir yetenek var kendi safına çekebilme gücü, Bellamy bile adamın köpeği olmayı şeref olarak görüyor.

Gelgelelim yenilme mevzusuna ben Luffy'nin bu şartlarda bu adamı yenmesini tuhaf karşılarım ancak görünen o ki yenecek, nasıl yener Croco olayı gibi olur, Croco'da Luffy'den güçlüyken yenildi, 2.bir seçenek Law'ın planı ile yenerler birlikte yada olaya son dakika Fujitora dahil olur yani Luffy vs Dof'un kazananı belli olmazken Fujitora son dakika olaya mudahala edip Dof'u paketler gibi ama gönlüm bu adamın harcanmamasından yana ilerde savaşırlar Luffy ile umarım önce Kaido inmeli ve bunu Dof'un da ittifaka katılmasıyla yapmalılar.

Kaıdo niye dofu indirsin yav ? Kaıdo dofa yarım gönderir daha ki kafasında 12 yazan ossan yarımdır büyük ihtimalle

Kaıdo niye dofu indirsin yav ? Kaıdo dofa yarım gönderir daha ki kafasında 12 yazan ossan yarımdır büyük ihtimalle
Law PH'deki SAD'ı ortadan kaldırdı.Şimdide Dresrossa'daki yapay meyve üretim fabrikasını ortadan kaldırmak istiyor.Eğer başarırsa bu Dof'un artık yapay meyve üretemeyeceği ve Kaido'ya meyve veremeyeceği demektir ki meyve akışı kesilirse Kaido'nun iyi şeyler yapmayacağı kesin.Zaten Dof'un CC'yi almak için shichibukailikten ve krallıktan vazgeçmesi,denizcileri karşısına alması Kaido'dan ne kadar çekindiğini gösteriyor.Law,meyve vermeyi kesmesi halinde Kaido ile tehlikeli bir savaşa gireceğini söylüyordu Dof'a.

Alpamis

Bu Fuji'nin sözüyle Luffy'nin Dof'u tek başına alacağı kanıtlanmış gibi bir şey oldu.Her zaman ki gibi Oda Luffy'i küçük gösterip arc boss'Una verdi karizmayı verdi karizmayı :D ama Luffy alıcak aşağıya :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık