Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Doflamingo'yu Kim veya Kimler İndirecek?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet beyler soru açık cevaplarınızı bekliyorum.

Benim düşüncem Luffy ve Law'ın beraber dalarak alacakları yönünde.

Luffy veya Lawın tek başına indirebileceğini sanmıyorum.Kaidounun adamı da yetersiz kalır.

Fujitora boşuna olaylara dahil olmadı.3. veya 4. seçenek akla yatkın.

Tabii gönlümden geçen Doflamingo - samanın hepsini ezip geçmesi :p

Luffy veya Lawın tek başına indirebileceğini sanmıyorum.Kaidounun adamı da yetersiz kalır.

Fujitora boşuna olaylara dahil olmadı.3. veya 4. seçenek akla yatkın.

Tabii gönlümden geçen Doflamingo - samanın hepsini ezip geçmesi :p
Sorma ya ben de çok sevdim bu adamı hatta ilk beşime girdi. Ama Luffy'nin işin içinde olacağını düşünmenin sebebi PH arcta pek etkili olmaması.Bu arc Oda bir şov yaptıracaktır kendisine arenada da olabilir,arc sonu da onu bilemem ama genelde en büyük şovunu arc sonunda arc bossuna karşı yapıyor Luffy.

luffynin doflamingoyla bi hesabı yok aslında hesabı olan adam law. ama genede arcboss oldugundan luffy tek başına yiyecek onu. gene tayfa power up yapıcak . arabastada zoro ilk defa çeliği kesti nami ilk defa iklim sopasını kullandı filan. bu seferde bi power up gelicek bence bunlardan birisi sanji digeri kim bilmiyrum ama bence luffy olucak bu şekilde doflamingonun azına sıçıcak

Bu güne kadar Hep Arc boss'larını Luffy hakladı
bunuda Luffy haklıyacaktır ama belki bir ihtimal Fujitora VS'dalabilir :D

Doflamingo gibi bir karizmanın yenileceğini sanmıyorum en kötü ihtimal işler yolunda gitmeyip firar eder.
Öyle tekme tokat dayak yiyip yerlerde yatacağını düşünmüyorum :/

Dof basit bir karakter olmadığı için kolayca aradan çıkacak birine benzemiyor. Kendisi de KK olmayı düşünen biri ise bunun üzerine ciddi bir şeyler elde etmiştir ancak yeterli gelmemiştir, bu arcta da sanki elde edilen kaynak yada bilgiler Tayfaya yarayacak gibi geliyor. Bu yüzden Luffy ile vs ihtimalinin olmasının yanı sıra düşünüldüğünden farklı bir şeyler olabileceği daha olası olduğunu düşünüyorum. Dof kolayca harcanacak bir karakter değil sonuçta.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık