Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[arşiv 2] Kafa Koparma Sahneleri

Gantz 4 ve 6 ama 4 numarada saf insan gücümü ki?
Hellsing 1,2 ve 5
HxH 2 Feitan kafa koparları meşhur zaten :D ve 6 diyelim rahmetli Kite ama animede daha güzeldi sanki :)
Jackals 2 yi beğendim ha o nasıl bir aletse :D
JF 3 numara diyelim enteresan :D
Mirai Nikki 3 diyelim Yuno chan :D
Naruto 1 ve 3 diyorum özellikle 1 cidden güzeldi :)
Kingdom sona sakladım iyi bakayım diye 2 numara acayip birşey olmuş ha :D 5 numara oda güzel ve 15 :) bazı resimler açılmadı pek bakamadım .. Eline sağlık :)

Yuno psikopatının sahneleri en olmayanları.İzlerken de saçma gelmişti bana.Sanki tavuk başı kesiyor ufak çakı ve tek elle. :( 15 yaşında olmasından da hiç bahsetmiyorum.

Gantz 4 ve 6 ama 4 numarada saf insan gücümü ki?
Hellsing 1,2 ve 5
HxH 2 Feitan kafa koparları meşhur zaten :D ve 6 diyelim rahmetli Kite ama animede daha güzeldi sanki :)
Jackals 2 yi beğendim ha o nasıl bir aletse :D
JF 3 numara diyelim enteresan :D
Mirai Nikki 3 diyelim Yuno chan :D
Naruto 1 ve 3 diyorum özellikle 1 cidden güzeldi :)
Kingdom sona sakladım iyi bakayım diye 2 numara acayip birşey olmuş ha :D 5 numara oda güzel ve 15 :) bazı resimler açılmadı pek bakamadım .. Eline sağlık :)
Teşekkürler yorum için. :D Gantz 4'deki saf insan gücü değil, kıyafetin gücü. Kıyafet sana güç veriyor daha doğrusu. Dikkatle bakarsan adamın kasıldıkça kıyafetin kabardığını göreceksin. :D

Yuno psikopatının sahneleri en olmayanları.İzlerken de saçma gelmişti bana.Sanki tavuk başı kesiyor ufak çakı ve tek elle. :( 15 yaşında olmasından da hiç bahsetmiyorum.
Mihawk bile çakı ile kafa kesemiyor hacı, harbiden abartmışlar sanki. :D

Aynen, ben de onu dedim dün. :D Schrödinger'in yaptığını kimse kolay kolay yapamaz, yapan 1-2 kişi daha var, onları da sonraki konularda paylaşırız. :D
Hocam Frostaydı sanırım, ip ve çemberle aldıkları kafalarda harikaydı.Kingdom'dan da genel olarak hep aynı toplu kafa alma konsepti vardı. Biri çok seviyordu forumda. Almayaydık hiç Kingdom yok bu nasıl anket diyebilirdi :D

Hocam Frostaydı sanırım, ip ve çemberle aldıkları kafalarda harikaydı.Kingdom'dan da genel olarak hep aynı toplu kafa alma konsepti vardı. Biri çok seviyordu forumda. Almayaydık hiç Kingdom yok bu nasıl anket diyebilirdi :D
Hiç sorma ya, @meeteor gibi Kingdom fanları işte. Konuya 15 Kingdom sahnesi koydum, bedava seri tanıtımı yapıyorum yaranamıyorum adamlara. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık