Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Aokiji'nin Yeri

'Anketler' forumunda Kaisen tarafından 17 Kas 2012 tarihinde açılan konu

1. DazBones Üye

DazBones (Üye)
    Mesaj Sayısı 37
    Üyelik Tarihi4 May 2013
    Kesinlikle haklısın.Aokijinin hırsı dinmez.Akainuyu öldürecek kişidir.

2. raslan Halk Kahramanı

raslan (Halk Kahramanı)
    Mesaj Sayısı 570
    Üyelik Tarihi2 Oca 2010
    Akaiunu yu öldürecek biri varsa oda luffydir başkası yapamaz ilk defa luffy birine kin tuttu birakda onuda luffy oldursun

3. DazBones Üye

DazBones (Üye)
    Mesaj Sayısı 37
    Üyelik Tarihi4 May 2013
    luffy benim gözümde en güçsüz amiral kizarudan hatta koramirallerden bile zopa yerken koskoca filo admiral akainuyu biraz zor öldürür

4. Mesaj Sayısı 61
    Üyelik Tarihi10 Şub 2014
    Aokijinin Tayfaya katılacağını sanmıyorum.Başka bir korsanın emri altına girmesi onun karakterine ters bi durum.Devrimcilerin yanında yer alabilir belki bir ihtimal..

5. Şahsen ben Akainu yu öldürecek kişinin Aokiji olduğunu düşünmüyorum
    Ama Eğer çıkarsa öyle bir adam aokiji yanında olur diye düşünüyorum

6. Sayende acı çekiyorum 2 dakikadır, suratımın sağ tarafı şişti iltahaptan, gülmemle beraber bütün acı suratıma dağıldı.
    Gece gece olacak iş mi?

7. Minato RÖHAEHÖHEY!!!

Minato (RÖHAEHÖHEY!!!)
    Mesaj Sayısı 1,054
    Üyelik Tarihi24 Eyl 2011
    Aokiji ile Akainu anlaştılar, ikisi birlikte çalışıyor çıkar yakında kokusu.

8. Mesaj Sayısı 531
    Üyelik Tarihi13 Haz 2012
    Aokiji Akainu'ya niye kin tutuyor ki? Aralarında bir dövüş yapmışlar adam kaybedip çekilmiş. Küçücük çocuk değil ki güçlenip gelicem, seni yenecem moduna girsin. Kin filan yoktur bence :D

9. Hiken no Sabo

Hiken no (Sabo)
    Mesaj Sayısı 1,098
    Üyelik Tarihi13 Eyl 2010
    aokiji bence artık joker karakter ve böyle gayet iyi kimseye katılmasada olur.

10. Rai Üye

Rai (Üye)
    Mesaj Sayısı 198
    Üyelik Tarihi29 Oca 2013
    aokijinin one piecedeki yeri bence henüz bitmedi ama kimseye katılmasınada gerek yok böyle yanlızda güzel

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık