Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kuzan'ın Yeri

• Konbuyu başlatan Kaisen
  • Başlangıç tarihi
Sizce "One Piece" te Aokiji'nin rolu bitti mi ? Bence Hayır...
-Bence Akainu'dan intikam almak isteyecek ve bu yüzden Luffy'e katılacak (Müttefik te olabilir Herhangi bir şekilde yardım da edebilir)
Neden böyle düşünüyorum ?
1. 3 amiralden birisi ve aralarında 2. güçlü olanı bir yenilgiden sonra pes edeceğini sanmıyorum...
2.Aokiji diğer amirallerden çok önce Mugiwaralarla karşılaşmıştı ve onları öldürmedi...
3.One Piece'teki en sevdiğim karekterlerden birisi...
Ve bunu yanında bir endişem daha var acaba KARASAKAL'a katılabilir mi ?
Neden Böyle düşündüğüme gelince (KARASAKAL hakkında) Şu anda Karasakal en güçlü korsan oluyor ve Aokiji'nin de güçlenmek istemesi doğal olabilir.
2.güçlü olduğunun belirtildiği veya vurgulandığı bir bölüm hatırlımıyorum.(Kişisel görüşten öteye gidemez.)
Ki Forum , Odanın birebir azından çıkmış " En iyi Kılıç Ustası Mihawk" olayını bile şüpheli bakarken senin bu denli kesinlik ifade etmen yanlış.
Karasakal hakkında ki düşüncende aynı şekilde kişisel görüşten öteye gitmiyor.

http://special.movies.yahoo.co.jp/detail/20121116136994/

Ek olarak, Karasakal en güçlü korsan olmayabilir Aokiji en güçlü 2. amiral olmayabilir. Kesin olarak söylediklerin malasef kesin değil.
Katılıyorum ferit amirallerin hepsinin eşit güçte olduğu çok aşikar akainu bile aokijiyi gıdım farkla yendi ki kizaru içinde aynısı olacaktır eminim !

Bu arada bence aokiji devrim ordusuna katılacak mağlum orada sağlam adam görmek lazım :D

_Özkan_

Karasakal en güçlü korsan? Aokiji 2.güçlü amiral? Bunlar nerden gelior?

tayfaya yardımı olucagı konusunda haklısın bende oyle düşünüyorum ama aokiji gibi büyük bi güç tayfaya girmez giremez tüm dengeleri yıkar geçer çünkü tayfa bianda yonkou tayfasına göner. aokiji gibi bi adalet adamı karasakal gibi bi şerefsizle işbirligi yapıcagını düşünmek bile istemiyorum

_Özkan_

Belki jinbei gibi söz verir ileride size katılıcam diye luffy yonkou olunca katılır :D

bence normal takılıcak korsan falan olmaz belki ödül avcısı bile olabilir ama tuttuğu adama yardım eder tutmadığını ezer geçer :D he ama bencede kesin devrimci olur o boşu boşuna başa geçmek istemiyordu amacı birşeyleri değiştirmek.

One Piece Film Z'den sonra bende bu tarz bir şey bekliyorum. Yada Aokiji Neo Marine'in başına geçebilir diye düşünüyorum senin fikrin nedir bu konuda abi merak ediyorum açıkcası
Neo Denizciler değil de, oradan kalanlarla farklı bir oluşum meydana getirip, Shiki'nin yaptığı gibi harekete geçmek için doğru zamanı kollar.

Doflamingo tayfayı yakalasaydı ben yinede Aokiji'nin yardım edeceğini düşünüyorum. Aokiji yer altına inince biraz daha neyin ne olduğunu öğrendi ve adalet terazisini daha iyi dengeliyor. Dostu Smokerın da Luffy ve Law ile geçici ittifak olduğunu görseydi kesinlikle yem etmezdi Dofa.One Piece Z 'de gördüğümüz üzere Aokiji Strawhat tayfasına inceden müttefik veya gizli dost herneyse olma yolunda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık