Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Tavsiyesi

İzlediğiniz güzel bir animeyi önerebilirsiniz, ya da izlemek istediğiniz anime hakkında bilgi almak için sorabilirsiniz.

Son düzenleme:
Hocam öyle uzun soluklu ve halen devam eden bir dek dedective conan var. Onun dışında uzun soluklu ama bitmiş seri çok, örnek dragon ball, hajime no ippo (devam serileri gelecek diye okumuştum, ippo'nun), fairy tail ve en kralı devamı geleceği düşünülen hatta benim de gelmek zorunda dediğim Gintama :D Yine de sen izlediğin serileri yazsan daha kaliteli ama kısa serilerde tavsiyelerde bulunulabilir...

Hocam öyle uzun soluklu ve halen devam eden bir dek dedective conan var. Onun dışında uzun soluklu ama bitmiş seri çok, örnek dragon ball, hajime no ippo (devam serileri gelecek diye okumuştum, ippo'nun), fairy tail ve en kralı devamı geleceği düşünülen hatta benim de gelmek zorunda dediğim Gintama :D Yine de sen izlediğin serileri yazsan daha kaliteli ama kısa serilerde tavsiyelerde bulunulabilir...
Teşekkürler Dragon Ball'ı sırf karakterlerin tipi yüzünden izlemiyorum Fairy Tail'e de bakıyorumda pek güzel değil açıkçası :D

Benim en one piece,naruto tadı alabildiğim anime Hunter Hunter olmuştu.Eski olduğundan (98 ya da 99 animesi) görüntüler biraz dandik tabi ama konu,karakterler fazlasıyla kapatıyor o açığı.Ova lar ile 100 bölüm civarı ediyor.Bence bitmiş olmasına aldırmayıp izle ama illa devam eden bir şey istiyorsan bir de serinin yeniden çevrimi var ,o da 30 lu bölümlere geldi sanırım.

Devam etmiyor ama 200 küsür bölüm Katekyo Hİtman Reborn var bu tarz animlerden. Başta biraz sıkıcı olsa da ilerledikçe daha eğlenceli bir hal alıyor deneyebilirsin.

thosy

Devam eden seriler değil ama Rurouni Kenshin, Samurai Champloo, Full Metal Alchemist Brotherhood ve Hystories Strongest Disciple Kenichiyi (50. bolumde bırakmıslardı tekrar devam etme ihtimali varmış diye duymuştum.) öneririm. Dragonball'un çizimlerini sevmediysen yapacak bir şey yok. Diğer animelere göre biraz daha çocuksu olsa da eğlenceli bir anime. Ne kadarını izledin bilmiyorum ama Tenkaichi turnuvasındaki dövüşler oldukça eğlenceliydi. Bunların dışında sonunu pek beğenmemiş olsamda Soul Eater da eğlenceli bir animeydi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık