Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Tavsiyesi

Baccano.
Uzun zaman sonra eğlenerek bir animeyi izledim. Herkese tavsiye etmek istiyorum. Mükemmel bir seriydi bence. Eski yapım olmasina rağmen nasıl izlememisim daha önce kendime hayret ediyorum. Halbuki Durarara serisinide çok severim.
Neyse Baccano mükemmel karakterlere ve olay örgüsüne sahip. Ilk 6 bölüm kafa karıştırıcı ama hikaye anlatimina alışınca hayran kaldım seriye.:gamyon:
Ha bir de Miria&Isaac çifti var..:hhh:
Izlemeyenler kesin izlemeli.:)

Baccano.
Uzun zaman sonra eğlenerek bir animeyi izledim. Herkese tavsiye etmek istiyorum. Mükemmel bir seriydi bence. Eski yapım olmasina rağmen nasıl izlememisim daha önce kendime hayret ediyorum. Halbuki Durarara serisinide çok severim.
Neyse Baccano mükemmel karakterlere ve olay örgüsüne sahip. Ilk 6 bölüm kafa karıştırıcı ama hikaye anlatimina alışınca hayran kaldım seriye.:gamyon:
Ha bir de Miria&Isaac çifti var..:hhh:
Izlemeyenler kesin izlemeli.:)
Ben baccano izlerken opening'inde takılıp kalıyordum çok iyi istesen de geçemiyorsun izlettiriyor ve müzik diğer animelere göre farklı.:D
Anime olarak da farklı bir tarzı var gerçekten ilk başlarda izlerken kim ne napıyor anlamıyorsun.Hele ki konuyu hiç anlamıyorsun.
Ama o kadar güzel bağlıyor ki olayları şaşıp kalıyorsun genel olarak benim de çok beğendiğim bir seri.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık