Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Diğer animeler ile ilgili bir sohbet başlığı olmadığı için diğer anime sohbetleri Anime Tavsiye başlığında yapılıyor. One Piece harici anime sohbet ve tartışmaları bu başlıkta yapalım.

Tavsiye başlığında yazılan bölüm yorumu-sohbet mahiyetinde ki konu ile ilgili mesajlar:

Shigatsu wa Kimi no Uso'nun son bölümü çıkmış :S
Sabrın sonu selamettir oh valla :S Biz dayanamayıp haftada bir bölümle idare ettik kaç aydır...
Shigatsu wa Kimi no Uso :(
Son felaket olmuş ya duygulandım lan gözlerim doldu valla. :(
Ben direk ağladım valla. Uzun uzun yorum yapmaya da gerek yok. Muazzamdı. Beklenen sondu ama iç parçaladı :( 10 puan verdim geçtim ya, en sevdiğim serilerden biri oldu.
Shigatsu wa Kimi no Uso
Müzikal aimeleri fazla sevmem ama bu anime izlenir insanı alıp başka diyarlara götürüyor sonunda ise o diyarda bırakıp terkedip kalbini parçalıyor :'( sanki animedeki kişiler büyümüş de küçülmüş izleyin izlettirin zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız. Sevdiğini kaybeden kişiler izlemsin intihar sebebidir çünkü :ühü:
Doldu dediğim gözlerden yaş geldi işte bir miktar :/ Ben daha serinin sonlarına doğru 10 puanı basmıştım bile...
Ben de kedinin öldüğü bölümde kafamda 10 puanlık olarak belirlemiştim. Bitince de bastım işte.
Kaori Miyazono derin izler bıraktı... Mektup sahnesini durdurup durdurup izledim dayanamadım da. Ah be Kaori :(
Bu arada One Punch Man'i Madhouse yapacakmış.
Anime/Manga konusunda daha güzel bir haber alamazdım sanırım. Murata'ya da (One'ye de buradan saygılar) öyle bir stüdyo yakışırdı.
Tahmin edilebilir bir son olması -hatta 5. bölümde direk yazmıştım Millennium'a birebir çıktı- biraz etkisini düşürse de o umutu yaşattı yine. O yüzden sonunu bilen biri olsa bile etkileyeci gelecektir hele ki o son bölüm tam dediğim gibi müzikle anlattılar herşeyi baya hoşuma gitti.
Ölen kediden beri kesinleşmiş gibiydi zaten Kaori'nin ölümü. Yine de "umarım ölmez" diye izledim. Ama sonuç :(
Çocukluğundaki kediden farklı olarak da travma değil ilerisi için sırtından ittiren el olmuş oldu Kaori. Yine de ben Arima'nın yerinde olsaydım kaldıramazdım. 1 sene içinde felan intihar ederdim sanırım. Fotoğraf da çok manidardı...
Zaten biraz daha büyük olsalar bence Arima kabul ederdi çifte intihar olayını. Çocuk olmalarından kurtardı orası.:S
Müzikli kısmına kadar ağzım açık seyrettim.Önceki bölümlerden sönük sade bir final bekliyordum.Onun dışında ölüm anını gösterip duygu sömürüsü yapılmaması da hoşuma gitti.Bu açıdan farklı olmuş.Direk mezarı gösterdi Kousei de durumu kabullenmiş artık eskileri hatırlayıp duygulanıyor falan.

Birde gitme ben A olarak kalmaya razıyım dediği sahne çok beterdi. :/
Aynen gereksiz duygusallık yapmadılar hiç. Baya dozunda ayarlanmış herşey bir animede az rastlanır bir özellik bu :D
Abi :(
Ah be.Serinin bittiğine de üzülüyorum üstüne ama tadında bırakılması da iyi o yüzden yapacak birşey yok.

Son düzenleme:
Böyle bir başlığı bende açmayı düşünmüştüm öyle unuttum gitti :hıh: geçenlerde animelerle ilgili bir şey soracaktım veya yazacaktım unuttum da neydi, onun için bölüm bulamamıştım yazacak :oleyo: neyse iyi oldu, akıl eden kişi:good:

Konu sabitlense iyi olur veya sabit mi

Böyle bir başlığı bende açmayı düşünmüştüm öyle unuttum gitti :hıh: geçenlerde animelerle ilgili bir şey soracaktım veya yazacaktım unuttum da neydi, onun için bölüm bulamamıştım yazacak :oleyo: neyse iyi oldu, akıl eden kişi:good:

Konu sabitlense iyi olur veya sabit mi
Konu sabit.

Bu One Punch'un konusu saçma geliyor, hiç okumadım mangasını ama komedi gibi geliyor. Tek yumrukta rakiplerini yeniyor falanda ne ki:oleyo:

Shigatsu wa Kimi no Uso
Ağlıcam, çok duygulu ulan. Daha bugün başladım ama çoktan 14. bölüme kadar geldim.

edit: Yazcak bi şey bulamıyorum, çok tahmin edilebilir bir sona böyle duygu yüklemek. En son 4 sene önce bi animede ağlamıştım.

Roronoa Zoro

.hack//Sign animesi güzel mi beyler, aranızda izleyen var mı? Sürükleyici bir seriyse başlamayı düşünüyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık