Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Bence Shingeki gereğinden fazla abartılmış bir seri.Animasyonu iyiydi.Yine de reklam sayesinde bir seri bu kadar popüler olabiliyor.Hxh'ın eski serisi de iyi bence ama konular aynı yeni serisi ile.Başta sadece Gon ile Kite olayı en baştan gösteriliyor.Ging ile ilgili konuşma geçiyor.Bir de Killua daha çok sayko olarak gösteriliyor.Maha Zoldyck de 10 mafya patronunu öldürürken İllumi'nin yanında gözükyor.Benim hatırladığım farklar bunlar yani2'si arasında pek fark yok.O yüzden de çoğunluk animasyonun iyi olduğu yeni serisinden başlıyor.

Death Parade'de bitti. Pek memnun olmadım açıkçası bitişten. Özellikle son 4 bölümdür baya bir düşüş söz konusuydu bence seçtikleri konunun derinliğini yakalayamamışlar. Ama o açılış için izlenir.

çok iyi biliriz. :artiz:
Şaşırdım :(
Çok değişik bir izleme sırası varmış, Her bölüm sonunda gösterdikleri sayı aslında kronolojik sıradaki yerini gösteriyormuş galiba,tabii bilmeden izledim :( ama izlenebilir olduğunu söyleyebilirim.
Biraz araştırdım da onu, normal düz izleyince daha iyimiş diyorlar. Kronolojik izleyince anlamını kaybediyormuş falan filan.
tapıyoruz kendisine
..
Aynı kişi mi bunlar?

@Mystogan
O filmdeki haliydi galiba :) Evrenin merkezi olması dışında pek çekilmez biri bana göre :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık