Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Vay arkadas
Blade runner-black lotus diye dizi animesi cikacak ve bu anime Shinji Aramaki (Appleseed) and Kenji Kamiyama (Ghost in the Shell: Standalone Complex) yonetilip
Ve Shinichiro Watanabe (Cowboy Bebop, Samurai Champloo) tarafindan yaratici produktor olacak .kesinlikle buna sans taniyacam.

Vay arkadas
Blade runner-black lotus diye dizi animesi cikacak ve bu anime Shinji Aramaki (Appleseed) and Kenji Kamiyama (Ghost in the Shell: Standalone Complex) yonetilip
Ve Shinichiro Watanabe (Cowboy Bebop, Samurai Champloo) tarafindan yaratici produktor olacak .kesinlikle buna sans taniyacam.
Watanabe reiz + olarak Zankyou no Terror'ün de yapımcısı. Bunu da ekleyeyim.

Iyimi kotu mu bilmiyorum....
3 boyutlu; yeni 2 sezon olarak ghost in the shell animesi geldigini anime news te gordum.hayirli ugurlu olsun.

Vay arkadas
Büyük ihtimalle de cgi olacak, Appleseed animesini sırf bu yüzden izleyememiştim, gözlerimi kanatıyordu izlemeye çalışırken.

Ama yine de izlerim, sırf Gits:SAC serisinin hatrına

Büyük ihtimalle de cgi olacak, Appleseed animesini sırf bu yüzden izleyememiştim, gözlerimi kanatıyordu izlemeye çalışırken.

Ama yine de izlerim, sırf Gits:SAC serisinin hatrına
Cok uzuldugum nokta da bu.cyperpunk hayran oldugum bir tur.hatta nickim ondan geliyor.ve artik yeni hayrete dusurecek projeler gelmiyor.bilim kurgu bilim ile var olur.cyberpunk ise onun carpitilmis halidir.ama yok sinirlar ya asildi yada yeni fikirler cikmiyor.

@Raiden

Aladdin yazıldığını görünce aklıma geldi.Senin bu serinin ilk sezonunu izledim.Bu velet Momo'dan daha sapık çıktı. :D Yalnız bu yapınca komik oluyor ama Momo yaptığı zaman ağzına kürekle vurası geliyor insanın ahaha.

Seri ortalama civarı denebilir.İlk 10 bölümden sonra açıldı karakterler güzel.Müzikler de fena değil tabii bleach müzikleri düzeyinde denemez.

@Raiden

Aladdin yazıldığını görünce aklıma geldi.Senin bu serinin ilk sezonunu izledim.Bu velet Momo'dan daha sapık çıktı. :D Yalnız bu yapınca komik oluyor ama Momo yaptığı zaman ağzına kürekle vurası geliyor insanın ahaha.

Seri ortalama civarı denebilir.İlk 10 bölümden sonra açıldı karakterler güzel.Müzikler de fena değil tabii bleach müzikleri düzeyinde denemez.
Aladdin sempatik bebe. :/ Momo gibi hıyar değil. İzlettiriyor bir şekilde.

Seri elbette çok iyi bea diyebileceğimiz seviyede değil ama piyasadaki animeleri düşündüğümüzde oldukça iyi bir konumda bana kalırsa.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık