Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Princess Principalin ilk bölümünü seyrettim de bu kadarini beklemiyordum. Liseli kiz karakterler ve casusluk diyince ister istemez bir önyargi olusuyor, ilgi cekici pvsi sayesinde kendisini baslatsa da süphem devam ediyordu.
Bölümün sonunda aha adami zorla kendi taraflarina gecirecekler, kiz kardesini de yanina postalayacaklar ileriki zamanlarda diye düsünsem de 'hayir, hayir, hayir' ile isi bitirdi. Evet, kiz kardesini iyilestirdiler, en azindan onun kurtulmasina izin verseler de bu animede evcilik oynanmayacagini cok net anlattilar, umarim bu kalitede devam eder.
Ve yalan yalan muhabbetini bi sonraki bölümde de devam ettirmezler umarim, sikti bu bölüm yeterince.

-Ballroom e Youkoso

-Kakegurui

-Keppeki Danshi! Aoyoma-kun (futbol konulu komedi ağırlıklı)

-Made in Abbyss

-Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e (İlk bölümü yayınlandı, biraz yavaş ve sıkıcı gelebilir.)

-Nana Maru San Batsu (Anlattığı konu ilgimi çekmişti, ondan ekledim.)

-Katsugeki/Touken Ranbu (Aksiyon ve dövüş sahneler güzel, temel olarak kılıç dövüşlerinden oluşuyor. Ama bir iki kişi son zamanlarda çıkan animeler gibi diye yorumları vardı.)

Daha fazla var aslında ama ilk gözüme çarpanlar bunlar. Yaz sezonu bunlar. Bir de geçen bahar sezonundan "Kabuki-bu!" var ama sever misin bilmem. Benim aşırı sevdiğim animelerdendi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık