Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

@HaiKuo TianKong
Kuroko no Basket'in birkaç bölümünü izledim. Fena değil ama Haikyuu'nun hemen üstüne izlediğim için midir nedir bilmiyorum ama biraz sönük geldi bana, özellikle de karakterleri. Haikyuu'nun karakterleri çok daha iyi bence.

Slam Dunk ise çok eskiymiş. Eski animeleri izleyemiyorum bir türlü. Onu da geçtim o yüzden. Geriye bir tek One Outs kaldı. Ona da bakarım bir ara.

@Wataame Daisuki
GTO önermişim en son. Ne yaptın izledin mi bari? :/
Finallerim var şu anda ya izleyemiyorum. Bitsin başlayacağım hemen aklımda yazarım gene .)

Bleach anime devamı neden çıkmıyor?Manga bitti yanlış bilmiyorsam.Bleach gibi bir serinin animeside yarım kalmamalı yani güzl bir anime çıkartsalar epey de izlenir bence.Ek olarak Toriko'nun da sıfırdan animesi yapılmalı :(

Bleach anime devamı neden çıkmıyor?Manga bitti yanlış bilmiyorsam.Bleach gibi bir serinin animeside yarım kalmamalı yani güzl bir anime çıkartsalar epey de izlenir bence.Ek olarak Toriko'nun da sıfırdan animesi yapılmalı :(
Genelde bu tarz sohbetlerde klişe olarak "Keşke Madhouse yapsa :(" denilir ama Toriko cidden de tam Madhouse'luk bir seri. HxH'a benzer bir yapısı ve atmosferi var. Bu adamlar Toriko'ya el atarsa Toei rezaletinden sonra çok iyi olurdu.

Bleach'e gelirsek... Japonlar resmen silmiş Bleach'i. Mangasını zorla bitirdiler ve anime namına hiçbir haber yok piyasada. Yazık oldu güzelim seriye.

Annem ve kız kardeşim ile birlikte Sailor Moon Crystal izlemeye başladık. Hoşlarına gitti. :D

4. sezonu gelse de izlesek. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık